x-kom hosting

Porada w sprawie tableta do 1000 zł.

nowyhere
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, jako że laptop mi sie posypał to zamierzam tym razem kupić coś bardziej przenośnego. Zalezy mi na duzym ekranie, szybkim działaniu, aby gry jak hearthstone i podobne chodziły bez zarzutów, można by przeglądac komfortowo strony www, robic przelewy bankowe.   Co poleacie? czy lepiej dołożyć kasy i kupić lepszy sprze, niż do tysiąca zloty?

 

Koniecznie z wifi.

Youki
komentarz
komentarz

10 cali ?

Android czy Windows ? 

nowyhere
komentarz
komentarz

Nie znam się na tym. Wydaje mi sie, że im więcej cali tym lepiej tylko aby na jakości obrazu to sie nie odbiło.   Zapomniałem dodac, że twitch.tv chciałbym móc na nim oglądać.   I czy jest taka mozliwośc, że np podczas gry moge minimalizować grę i przeglądac strony internetowe?

nowyhere
komentarz
komentarz

Kozak, tylko powiedz, bo ta klawiatura jest dołaczona w zestawie ale czy jak ja odłacze to mam wszystkie funkcje dostepne co wraz z nią?  Czy ona po prostu ułatwia tylko pisanie?  Bo chciałbym ją traktowac jako element dodatkowy, wygląda jak mini laptop z ta klawiaturą.

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

 

Po prostu korzystasz w razie czego z ekranowej klawiatury.

Dżony2
komentarz
komentarz

Zależy co kto lubi. Ja mam teraz Navroda Nexo, ale przymierzam się do zmiany na Lenovo S8. Ten poprzedni już nie spełnia wymagań, a to Lenovo jest całkiem całkiem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.