x-kom hosting

Problem z działaniem Microsoft Word Starter 2010

Józefina
utworzono
utworzono

Szanowni Państwo,

od kilku dni mam problem z programem Word - nie chce się poprawnie uruchomić, po włączeniu go widzę jedynie okno z napisem "trwa uruchamianie", niby się ładuje, ale tak naprawdę nic się nie dzieje. Po jakimś czasie tak jakby wiesza mi się trochę komputer i muszę zamknąć Worda poprzez Menedżera zadań (inaczej się nie da). 

Co ważne - w trakcie tego ładowania na pasku zadań pojawia się komunikat "Utracono połączenie internetowe. Sprawdź połączenie internetowe, aby wznowić pobieranie pakietu Microsoft Office". Oczywiście żadne połączenie internetowe nie zostało przerwane, Internet działa mi poprawnie przez cały czas, nie ma z nim żadnych problemów, nie zauważyłam też, aby rozpoczęło się jakiekolwiek pobieranie jakiegoś pakietu.

Zrobiłam pełne skanowanie systemu, wszystko działa poprawnie, nie ma żadnego wirusa, są wszystkie aktualizacje. Próbowałam naprawić to poprzez Panel sterowania --> Programy --> Microsoft Office --> Zmień i napraw. W niczym to nie pomogło. Pobrałam program Microsoft Fix, ale on też nie pomógł (zainstalowałam go i włączyłam, ale w trakcie analizy też wyskakiwał jakiś komunikat niby o problemach z netem). 

Nie wiem, jak to naprawić, Word zawsze działał mi poprawnie.

Posiadam Microsoft Word Starter 2010 oraz system operacyjny Windows 7.

 

Będę szczerze wdzięczna za odpowiedź. 

Pozdrawiam

Józefina

kml700
komentarz
komentarz

Najlepszą opcją było by po prostu przeinstalowanie "Worda"  :gobi:

Mniej więcej po czym wystąpiła taka sytuacja .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.