x-kom hosting

jakie odświezanie

ar2d2
utworzono
utworzono

jakie jest najlepsze odświeżanie monitoru??

mam ustawione na 60Hz

a moge miec nawet 200Hz

i jaka najlepsza rozdzielczosc największa jaka moge miec to 2048 na 1536

mat159
komentarz
komentarz

Tutaj kierujemy sie zasada: im wiecej tym lepiej :D

Wszystko zalezy od tego, na ile pozwala karta graficzna.

To 200Hz wydaje mi sie troche dziwnie duzo, zwykle 80Hz zapewnia komfortowa prace.

Co do rozdzielczosci - zalezy jaki masz monitor, najlepiej ustawic natywna dla monitora, taka ktora jest w jego specyfikacji.

jason182
komentarz
komentarz

Radze poszukac opcji "ukryj ustawienia ktorych monitor nie moze wyswietlic" czy cos w tym stylu. Mozesz sobie uszkodzic monitor ustawiajac na 200 hz. nie widzialem jeszcze monitora z taka czestotliwoscia odswiezania

ar2d2
komentarz
komentarz

http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/Sam...pelny,id,32251/ mam ten monitor po znaznaczeniu tej opcji najwiecej moge wybrac 75

rozdzielczosc ustawilem na nominalna podawana przez komputronik.pl 1280 x 1024

jason182
komentarz
komentarz

Gdybys ustawil te 200 moglo by sie zle skonczyc. A szkoda by bylo takiego ladnego monitora

cooperS
komentarz
komentarz

No dla tego monitora po pewnym czasie napewno te 200 hercow nie skonczylo by sie dobrze. Kliknij aby monitor ukryl tryby ktorych nie moze wyswietlic i pewnie bedizesz mial 75 HZ jak w wiekszosci LCD' ków.

jesli mialbys CRT to bodajrze to jest tak:

640x480 -120

8600x600 - 100 [napewno]

A dalej jest to juz jakos pokickane. W kazdym razie nie masz czym sie martwic, masz nawet niezly monitor i obys go w ten bezmyslny sposob nie zapsul.

jason182
komentarz
komentarz
Kliknij aby monitor ukryl tryby ktorych nie moze wyswietlic

Juz napisalem zeby to zrobil i to zrobil :P

i pewnie bedizesz mial 75 HZ jak w wiekszosci LCD' ków.

i to juz tez napisal:

mam ten monitor po znaznaczeniu tej opcji najwiecej moge wybrac 75

:P

ar2d2
komentarz
komentarz

jeszcze jedno pytanko jaki kabel analog czy digital czym to sie różni?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.