x-kom hosting

Chłodzenie kilka pytań

mis456
utworzono
utworzono

ZMieniam wiatraczek w zasilaczu na fandera 120mm

I pytanie: mam być on tak zamontowany żeby wciągał chłodzenie, czy normalnie??

mat159
komentarz
komentarz
wciągał chłodzenie

Zapewne chodzilo Ci o wciaganie powietrza ;)

Generalnie wentylatory zasilaczy wysysaja cieple powietrze z wnetrza obudowy na zewnatrz, co zapewnia odpowiedni przeplyw i cyrkulacje.

mis456
komentarz
komentarz
Zapewne chodzilo Ci o wciaganie powietrza wink.gif

NO :P

Generalnie wentylatory zasilaczy wysysaja cieple powietrze z wnetrza obudowy na zewnatrz, co zapewnia odpowiedni przeplyw i cyrkulacje.

Pod zasilaczem będę miał jeszcze jednego fandera. Czyli montować żeby wciągał czy wyciągał??

snip91
komentarz
komentarz

Pod zasilaczem to zapewne z tyłu budy, czyli powinien wyciągać powietrze z budy.

mat159
komentarz
komentarz

Ja bym zamontowal zeby wyciagal, wtedy bedzie ladny i silny przeplyw chlodnego powietrza z przodu, przez cala obudowe az na sam tyl.

mis456
komentarz
komentarz

Źle się wyraziłem. Ten wentyl będzie w zasilaczu to ma on wciągać czy wypychać powietrze.

snip91
komentarz
komentarz

Wentylator od zasilacza powinien wyciągać z niego powietrze. Przynajmniej u mnie tak jest.

Foq66
komentarz
komentarz

Wentyl na zasilaczu wciaga powietrze do zasilacza.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.