x-kom hosting

"Składak"

SubsWhite
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Potrzebuję pomocy w kwestii wyboru płyty głównej, zasilacza i cooler'a.

Zamierzam kupić:

Obudowa: http://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-brutus-m23-pure-black-spc090-580233/
Procesor: http://www.morele.net/procesor-intel-procesor-intel-core-i5-4690k-socket-lga1150-64bit-do-3-9-ghz-88w-cache-6mb-box-bx80646i54690k-647918/

Jaką płytę główną powinienem wybrać? Oraz zasilacz... chciałem jakiś modularny 600-650W. Proszę również o propozycje chłodzenia do procesora. Cały budżet to 2000zł. Odejmując procek i case zostaje 826zł na pozostałe części.

PS Przepraszam, jeżeli umieściłem temat w złym dziale. "Płyty główne" wydawał mi się do tego najodpowiedniejszy.

Edytowane przez SubsWhite

Youki
komentarz
komentarz

Zastosowanie PC ?

 

Będziesz oczywiście podkręcać procesor ? 

SubsWhite
komentarz
komentarz

PC do gier oraz sporadycznej "pracy" (bo pracą bym nauki nie nazywał) z Photoshopem.

Tak, zamierzam podkręcać procesor, ale dopiero po zmianie karty (+- rok). Nie wydaje mi się, że dużo bym osiągnął z obecnym GPU :I

Youki
komentarz
komentarz

Dopłać do Zalmana Z3 jeśli chodzi o obudowę.

 

Wtedy bierz MSI Z97 G43 + Thermalright Macho HR-02 Black White Rev.B

  • Dobra wypowiedź 1
SubsWhite
komentarz
komentarz

Dzięki, też się nad tym Zalmanem zastanawiałem, ale teraz nie wiem, brać wersje czarną czy białą? :P
Jak czarną to wersję Plus czy normalną? Wiem, że to kwestia gustu (a o gustach się nie dyskutuje), ale chciałbym wiedzieć co ktoś inny o tym myśli.

Youki
komentarz
komentarz

Jaka Ci się bardziej podoba, pasuje do pokoju/wystroju wnętrza.

  • Dobra wypowiedź 1
SubsWhite
komentarz
komentarz

No to wezmę białą, bo pasuje do koloru szafek. Dzięki człowieku, pomogłeś :>

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.