x-kom hosting

[ROZWIĄZANY] Niepokojąca temperatura

Gość
utworzono
utworzono

Witam.

W tym się w ogóle nie znam.

Niepokoi mnie ten symbol ognia przed Core

myślę, że to chodzi o rdzeń procesora? Mam Intel c2d E6750

Proszę mi napisać czy coś złego się dzieje. i też niepokoi mnie ze przy speed 3 i 4 nie ma obrotow pokazanych? jest 0 rpm ?

beztytuulp0.png

mat159
komentarz
komentarz

Nie ufalbym za bardzo temu programowi, u mnie dosc mocno zawyzal lub zanizal temperature. Sprawdz w biosie, everestem, a moze miales jakis program dolaczony do plyty glownej?

grzeg16
komentarz
komentarz

powalony ten program. Jak można pokazywać dwie różne szybkości obrotów na jednym wiatraku.

Gość
komentarz
komentarz
powalony ten program. Jak można pokazywać dwie różne szybkości obrotów na jednym wiatraku.

Ja mam 120x120 na boku obudowy i 80x80 z przodu obudowy

falcon1984
komentarz
komentarz

Sprawdź temp. w Biosie lub Evereście :)

tazman
komentarz
komentarz

Everest przekłamuje , ale z tego co mi wiadomo ten typ proca pociągnie dużo więcej więc jest to przekłamanie programu

Gość
komentarz
komentarz

beztytuusm4.png

Zainstalowałem ten program z plytki od plyty głownej. i niepokoi mnie ze ten ostatni wiatraczek ma 0 rpm..

Zainstalowałem jeszcze program DualCoreCenter również z plytki od plyty głównej i wyskakuje alarm.. a tu screen z czym (to na fioletowo miga i chyba o to chodzi)

beztytuuoy7.png

mat159
komentarz
komentarz

Ten ostatni wiatrak to pewnie od zasilacza, a jest napisane 0 RPM bo najprawdopodobniej nie ma tam miernika, wiec tym sie nie przejmuj.

Co do alarmu - program sugeruje ze masz za wolne obroty jednego z wentyli, ale skoro temperatury sa w normie - nie masz sie co martwic.

Gość
komentarz
komentarz

Ok. dzięki. ten ma 600 rpm, ponieważ ma 250x250 dla takich wentylatorów to normalne chyba? :) dzięki za pomoc, teraz + rozdam :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.