x-kom hosting

Laptop z systemem vista przymula

kox1652
utworzono
utworzono

Witam mam laptopa LG E500 z systemem vista od kilku dni zaczął mi strasznie przymulać dokładnie bardzo długo się włącza z 10-15 minut bardzo wolno odpala foldery różne programy zakładki w internecie też wolno się ładują po 2-3 minuty a tak nie było wszystko chodziło ładnie i płynnie wie ktoś co się dzieje i co tu zaradzić ?

mieczyslaw
komentarz
komentarz

 Ściągnij program Hdtune i podaj z niego to co jest w zakładce Helath plus benchmark. 

kox1652
komentarz
komentarz

zqNdAlm.jpg

 

pLtn0AJ.jpg

 

IHruTFO.jpg

 

Proszę mam nadzieje że o to chodziło :)

mieczyslaw
komentarz
komentarz

Dysk Ci nawala. Są uszkodzone sektory i stąd te kłopoty z szybkością. Na tę chwile zajmij się skopiowaniem ważnych danych, bo inaczej mogą szybko "wyparować" Następny krok, to albo wymiana, albo próba reanimacji. Metody mogą do tego być rożne, ale standardowa to zerowanie.  

kox1652
komentarz
komentarz

Dysk Ci nawala. Są uszkodzone sektory i stąd te kłopoty z szybkością. Na tę chwile zajmij się skopiowaniem ważnych danych, bo inaczej mogą szybko "wyparować" Następny krok, to albo wymiana, albo próba reanimacji. Metody mogą do tego być rożne, ale standardowa to zerowanie.  

nie dawno miałem go w naprawie powiedzieli że nic się takiego nie dzieje wszystko w porządku nie jestem jakimś znawcą komputerowym jak zrobić to zerowanie mam płyne reconver czy jakoś tak do czego to jest ?

mieczyslaw
komentarz
komentarz (edytowane)
nie dawno miałem go w naprawie powiedzieli że nic się takiego nie dzieje wszystko w porządk

 

Może na tamtą chwile nic się nie działo, a może nie był kompetentny, albo jeszcze coś innego. 

 

 

 

ak zrobić to zerowanie

 

Program MHDD komenda Erase. Zerwanie kasuje kompletnie wszystko co jest na dysku!  http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1550200.html

 

 

 

mam płyne reconver czy jakoś tak do czego to jest ?

 

Płyty recovery służą do tego, żeby moc przywrócić dysk/system do stanu fabrycznego. Tak jak miał to miejsce w momencie zakupu, gdy system był preinstalowany. Ale radzę się upewnić, czy na pewno to są takie płyty z których można odzyskać system. 

Edytowane przez mieczyslaw
kox1652
komentarz
komentarz

Może na tamtą chwile nic się nie działo, a może nie był kompetentny, albo jeszcze coś innego. 

 

 

 

 

Program MHDD komenda Erase. Zerwanie kasuje kompletnie wszystko co jest na dysku!  http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1550200.html

 

 

 

 

Płyty recovery służą do tego, żeby moc przywrócić dysk/system do stanu fabrycznego. Tak jak miał to miejsce w momencie zakupu, gdy system był preinstalowany. Ale radzę się upewnić, czy na pewno to są takie płyty z których można odzyskać system. 

przeinstalowałem system tym reconverem ładnie wszystko chodzi płynnnie tylko jest 1 problem nie chce mi odszukać sieci żeby się połączyć

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.