x-kom hosting

[400-500] Tablet 7' dla dziecka do gier (Android)

mar_ko
utworzono
utworzono

Witam.

Potrzebuję porady - chciałbym zakupić dla dziecka (na komunię) tablet. Chłopiec użytkuje telefon mamy (co bywa uciążliwe).

Warunki:

- 7 cali (max 8)

- Android

- ekran IPS

 

Gry nie są zbyt wymagające (raczej typu karmienie stworka, labirynty itp.)

Jestem laikiem w tym temacie, ale poczytałem trochę i większość opinii jest taka, że procesor powinien mieć 4 rdzenie.

Będę wdzięczny za porady.

Youki
komentarz
komentarz

Do gier liczy się GPU, a to z 4 rdzeniami to jakiś mit. 

mar_ko
komentarz
komentarz

Dzięki za wyjaśnienie. Czyli te 2 Lenovo odradzasz?

 

Czytam sobie właśnie o tabletach - mam dwa pytania.

Czy można samodzielnie aktualizować Androida? Przy niektórych modelach w opiniach ludzie narzekają na wersję (że niby nowsza lepsza)?

O co chodzi z tym, że na niektórych modelach nie da się zapisywać gier na karcie SD?

Czy w tablecie można zrobić to samo, co w smartfonie z androidem (tzw. root)?

Youki
komentarz
komentarz

Czy można samodzielnie aktualizować Androida?

O ile znajdziesz takową wersję w internetach, to jest jeśli oficjalnie nie ma to ktoś nieoficjalnie musi ją wydać. 

 

O co chodzi z tym, że na niektórych modelach nie da się zapisywać gier na karcie SD?

Zależy od wersji Androida oraz nakładki systemowej. Po prostu nie można przenieść gry z wbudowanej pamięci na zewnętrzną pamięć.

 

Czy w tablecie można zrobić to samo, co w smartfonie z androidem (tzw. root)?

Teoretycznie tak. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.