x-kom hosting

Tablet do 300 zł - Głównie Skype/FB/Filmy/Przeglądnie internetu.

wellingtons
utworzono
utworzono

Witam, jaki polecicie mi tablet na prezent? Głownie chodzi mi, żeby nie był awaryjny, łączył się z WiFi i w miarę sprawnie chodził. Czy znacie może coś dobrego w tym przedziale cenowym (wiem niska cena, niestety aktualnie nie mogę przeznaczyć większych środków)? Z góry dziękuję za wszelka pomoc.

 

PS. Zwracam uwagę na: "nie awaryjność".

Dżony2
komentarz
komentarz

Kurcze jeżeli byłbyś w stanie dorzucić ze stówkę to możesz mieć takiego Lenovo już 3G...Jak dla mnie tablet warty ceny i zakupu.

  • Dobra wypowiedź 1
wellingtons
komentarz
komentarz

Na razie nie jestem w stanie dorzucić więcej, chyba że bym zaczekał tydzień/dwa. Co do firmowych tabletów, miałem Nexusa 7, który był w serwisie z cztery razy, więc nie jestem przekonany do tego typu sprzętów ;) Dlatego też nie chce wydawać dużo, bo niestety szybko się psuja te tablety. A do tych 300 zł na prawdę nic nie znajdzie w miarę dobrego, chociaż tylko żeby nie lądowało cały czas w serwisie?

Dżony2
komentarz
komentarz

To wtedy Lenovo Tab 2. Ja nie jestem zwolennikiem "no name" tabletów.

  • Dobra wypowiedź 1
robbek
komentarz
komentarz

W tej cenie jest bardzo mało dobrego sprzętu .Na pewno nie polecałbym kupowania tanich chińskich marek ponieważ tablety takie sa bardzo źle wykonane i raczej nie byłbyś z takiego zadowolony ( są o wiele bardziej awaryjne).

 

Zerknij sobie na produkty Fergusona:

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/7710068- tutaj masz świetny Ferguson 8 cali na androidzie

 

A tutaj na windows phone:

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/12703863

  • Dobra wypowiedź 1
kwark
komentarz
komentarz

dobra opcja

  • Dobra wypowiedź 1
wellingtons
komentarz
komentarz

Dzięki wszystkim za wszelką pomoc :)

Dżony2
komentarz
komentarz

I na co się zdecydowałeś?

Jaro070
komentarz
komentarz

tanich chińskich marek

Zerknij sobie na produkty Fergusona:

 

:E

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.