x-kom hosting

Strumieniowanie obrazu

Fizio
utworzono
utworzono

Witam.

Od dłuższego czasu męczę się, aby rozwiązać swój problem. Dluuugo szukałem na forach i przeglądałem programy, które mogły by mi pomóc, ale na marne. Gdy do czegoś dochodziłem nagle okazywało się, że coś nie działa albo jednak ten program nie spełnia tej funkcji.

A mianowicie poszukuje rozwiązania, abym mógł obejrzeć film z PC na TV. Niestety zależy mi na czymś więcej niż na oglądaniu filmów, które są gdzieś na dysku zapisane bo do tego jest choć by nawet standardowy Windows Media Player (opcja "play to"). Głównie zależy mi na oglądaniu filmów ze strony "vod.tvp.pl", gdzie filmy są chronione przed pobieraniem. Najlepiej gdyby rozwiązaniem była by możliwość zrobienia zrzutu ekranu pulpitu PC na TV. Próbowałem za pomocą Serviio, VLC media player bo wyczytałem, że dają taką możliwość.
W grę nie wchodzi HDMI gdyż pomimo posiadania gniazd HDMI i 2 kabli, z niewiadomych przyczyn jakiś czas temu po prostu wszystko przestało działać.

Telewizor to:  "Toshiba 40l5435dg", który posiada możliwość podłączenia się do WiFi, gniazda hdmi, usb, przeglądarkę (która marnie chodzi).

Chciałbym dodać, że nie bardzo interesują mnie te zabawki z androidem za ~350zł. Po prostu przekraczają mój budżet i nie są tego warte.

  • 2 tygodnie później...

Fizio
komentarz
komentarz

Serdecznie dziękuję za pomoc/zainteresowanie się. Temat do zamknięcia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.