x-kom hosting

Ati Radeon HD7670m - Kompatybilny z sterownikami beta 15.4 ?

rekton123321
utworzono
utworzono

Witam :D mam pewien problem otóż posiadam laptopa Dell 5520 (i5 3210m , 4gb ram , hd7670m ) Mam gta V , do najlepszej grywalnosci zalecia się sterowniki specjalnie wydane do GTA V , mam takie pytanie czy te sterowniki są kompatybilne z ową karta ? Dzisiaj instalowalem i niestety mi posypaly sie drivery ati ... zbieralem je z godzine , ale wkoncy sie udalo :) W gta V mam taki problem iż po właczeniu uzycie procesora wzrasta do 25% po 30sec (nawet gta v sie nie wlacza) "Aplikacja zostala zatrzymana" i nie da sie nic zrobic :C Chociaż raz się włączyło , był czarny ekran i to samo :C co może byc winą ? czy te stery pomogą ? Jak je dobrze zainstalowac ?

Youki
komentarz
komentarz

Możesz próbować na nowych po uprzednim dokładnym usunięciu obecnych + czyszczenie wpisów w rejestrze

rekton123321
komentarz
komentarz

Możesz próbować na nowych po uprzednim dokładnym usunięciu obecnych + czyszczenie wpisów w rejestrze

Jakim programem moge bezpiecznie odinstalowac stery ? A jeśli chodzi o parametry latpopa jest możliwośc pogrania w V na low ? 

Youki
komentarz
komentarz

Jakim programem moge bezpiecznie odinstalowac stery ?

Ręcznie.

 

A jeśli chodzi o parametry latpopa jest możliwośc pogrania w V na low ? 

Myśle, że tak. 

rekton123321
komentarz
komentarz

Pobrałem owe sterowniki , zainstalowałem ręcznie jednak nadal nie działają ;C Po odpaleniu V woła o karte lub sterowniki z Directem 10 lub 11 :/ Co może być nie tak ? skoro sterowniki teoretycznie są kompatybilne z w.w kartą ?

Youki
komentarz
komentarz

Ustawiłeś, aby gra odpalała się na HD 7670 w CCC ? 

rekton123321
komentarz
komentarz

Tu jest problem że nawet CCC nie odpala , wyskakuje że nie zainstalowano żadnej karty lub brak sterowników ;( obecnie uzywam catalys 13.9 :C 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.