x-kom hosting

Dostałem Bana

Saalami
utworzono
utworzono

Witam, dzisiaj chciałem wejść na forum, a tutaj jest napisane, że dostałem Bana. Oczywiście wszedłem w inny sposób, aby się dowiedzieć chociażby za co.

ktosik99
komentarz
komentarz

Napisz do moderatora?

Saalami
komentarz
komentarz

To jest dziwne, bo na benchmarku też mam bana ;O

Youki
komentarz
komentarz

Witam, dzisiaj chciałem wejść na forum, a tutaj jest napisane, że dostałem Bana

O jakie konto chodzi ? 

Saalami
komentarz
komentarz

Chyba ktoś mnie odbanował :D

O jakie konto chodzi ? 

Nie chodziło o żadne konto, po prostu bez zalogowania wchodząc na forum od razu wyskakiwał komunikat, że mam bana.

P.S. Od 5 dni nie mogę wejść na benchmarka, myślałem, że forum padło, ale postanowiłem wejść poprzez proxy i forum jednak działało.

Teraz jeszcze forumpc.pl wyświetliło komunikat, że mam bana, to już wiedziałem, że coś jest nie tak, tymbardziej, że sporo osób stąd jest na benchmarku, również moderator stąd jest tam moderatorem i nie wiem czy nawet nie Ty :).

Na benchmarku ten sam nick jak tutaj, wejdę poprzez proxy jeszcze tam i wszystkiego się dowiem :)

Youki
komentarz
komentarz

Bana tutaj nie dostałeś. 

Saalami
komentarz
komentarz

No ok, tylko nie rozumiem czemu taki komunikat dostałem + jeszcze forum benchmark.

  • 2 tygodnie później...
Igorrodz
komentarz
komentarz

Pewnie IP z którego się logowałeś jest zablokowane. Ot co :E

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.