x-kom hosting

"Gubienie" dźwięku przez głośniki

Jarek789
utworzono
utworzono

W zeszłym miesiącu zakupiłem głośniki Edifier C3X i jakoś po tygodniu użytkowania zacząłem doświadczać jakiś dziwnych zjawisk. M. in. jeden głośnik nagle przestawał grać albo właśnie tak jakby resetowała mu się głośność i zaczynał grać o wiele głośniej niż drugi. W obu przypadkach wyłączenie i włączenie głośników pomagało no ale to chyba nie jest do końca normalne... Dochodzi też takie jakby "szeleszczenie".

Zainstalowałem najnowsze sterowniki i problem nadal występuje. Karta dźwiękowa oczywiście zintegrowana. Myślicie ze zakup jakiejś lepszej karty może pomóc czy jest to jakaś wada fabryczna? Sprawdzałem kilka razy czy głośniki są dobrze podłączone, kable wpięte dobrze, nie pozaginane, nie wiem już czy można to jakoś ogarnąć czy pozostaje mi tylko oddanie na gwarancje -,-

Sodomka
komentarz
komentarz

wygląda to na selektor wejść 

miałam już raz coś takiego 

nie jetem pewna ani nie powiem ci co zrobić bo wtedy sprzęt naprawił mi znajomy jakoś ten selektor przeczyścił 

ale może chociaż cię nakieruję i poczytasz o problemie w necie i znajdziesz rozwiązanie

powodzenia 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.