x-kom hosting

Hosting dla sklepu

Kudelczak
utworzono
utworzono

Witam,

 

Poszukuje hostingu pod sklep internetowy,  szukam coś stabilnego i w miarę ogarniętej cenie.

krzysiuus
komentarz
komentarz

Jaki skrypt? Ile produktów? Jakieś przewidywania odnośnie ruchu? Jaki budżet skoro ma być ogranięta cena?

Kudelczak
komentarz
komentarz (edytowane)

Jaki skrypt? Ile produktów? Jakieś przewidywania odnośnie ruchu? Jaki budżet skoro ma być ogranięta cena?

Skryptu własnie poszukuje. Szczerze nie mam pojęcia ile będzie produktów ok 1000 produktów. Ruchu na ten moment nie przewidzę. Co do ceny myślę że 100-150 zł

Edytowane przez KudełczaK
krzysiuus
komentarz
komentarz

Zwykła wirtualka wystarczy.

Przetesuj coś z firm ionic, linuxpl, sixwishlist, hekko.

Kudelczak
komentarz
komentarz

A co myślisz o hostingu webd.pl?

krzysiuus
komentarz
komentarz

Korzystałem jakieś 4 lata temu, wtedy było tragicznie.

4pc
komentarz
komentarz

Napisz do pomocy w  hekko pod jaki sklep potrzebujesz konta. Założą ci i potestujesz czy ci odpowiada.

Tak najlepiej - firmy hostingowe wiedzą co jak obciąża serwer.

Kudelczak
komentarz
komentarz

Problem w tym, że nie wiem jaki skrypt sklepu będzie.

krzysiuus
komentarz
komentarz

Prestashop lub magento.

Nie wiem dlaczego nie chcesz ich używać... nie ma obecnie lepszego oprogramowania.

4pc
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o oprogramowanie to zdecydowanie się zgadzam. I jeszcze dodam do tego, że porządne aplikacje, na których można zrobić dosłownie wszystko.

  • 2 miesiące później...
GRAWEROWANIE
komentarz
komentarz

polecam prestę  :gobi:

  • 4 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Presta i Shoper, chociaż ta pierwsza pozycja jest oceniana znacznie bardziej pozytywnie, szczególnie pod SEO.

Można w niej w zasadzie wszystko zmienić, chociaż sam Shoper również oceniam bardzo pozytywnie.

  • 1 miesiąc później...
tadeusz1980
komentarz
komentarz

www.shoper.pl – cena bardzo rozsądna, jak na liczbę możliwości, które oferuje. Stabilne, łatwe w obsłudze

XPX_pl
komentarz
komentarz

Jeżeli mowa o hostingu,to warto zerknąć również do nas gdyż tak się składa,że to nasza specjalizacja więc postaramy się pomóc,doradzić na forum.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.