x-kom hosting

Tablecik do internetu, skype i w podroz. [1000]

Marcinowski1211
utworzono
utworzono

Witam

 

Prosze was o porade gdyz zamierzam zakupic sobie tableciora. A przechodząc do sedna to potrzebny mi jest do codziennego internetu, jakiegos filmu i skype a tak po za tym chce zainstalowac na niego nawigacje do samochodu. Raczej gierki odpadaja a jesli juz to takie proste. Głownie internet skype i jako nawigacja a no i dobrze zeby bateria mu troche trzymala. Rozmar matrycy jaki mnie interesuje to 8cali.

Mam na oku della venue 8 pro ale jestem otwarty na propozycje.


Pozdrawiam :)

slivero
komentarz
komentarz

Drożej >> KLIK

 

Optymalnie >> KLIK

Marcinowski1211
komentarz
komentarz

Ten Lenovo prezentuje sie nie najgorzej lecz cos tam pisza ze ma problemy z beteria lecz mysle ze moglbym sie na niego skusic. A jak ma sie ten lenovo do samsunga?? Duza roznica??

Sa jeszcze jakies inne ciekawe propozycje?

slivero
komentarz
komentarz

Ten Lenovo prezentuje sie nie najgorzej lecz cos tam pisza ze ma problemy z beteria

 

W tej klasie bateria jest wystarczająca. 

 

A jak ma sie ten lenovo do samsunga?? Duza roznica??

 

Zależy co dla kogo znaczy duża.

 

Główne różnice to szybszy procesor , wydajniejszy układ graficzny i lepszy wyświetlacz. 

robbek
komentarz
komentarz

Bateria trzyma tak ok 5-6 godzin ponoć.Czy nie jest to jednak za mało?

 

Autorze ja również od jakiegoś czasu poszukuję takiego tabletu w cenie do 1000 zł 8 cali. Zastanawiam się obecnie nad tym:

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/11734646

 

Lenovo Yoga 2 i chyba kupiię bo jak widzę to nie ma sobie równych w tej cenie:

pamięć 2 gb

full Hd

modem 4g

oraz bateria , która trzyma do 18 godzin

Marcinowski1211
komentarz
komentarz

Autorze ja również od jakiegoś czasu poszukuję takiego tabletu w cenie do 1000 zł 8 cali. Zastanawiam się obecnie nad tym: http://www.skapiec.p...0/comp/11734646



Ciekawa propozycje slyszalem o tym tablecie lecz nie bralem go pod uwage. Musze poczytac recenzje i opinie ale dzieki za pomoc :)
Dżony2
komentarz
komentarz

Ten Dell który tu ktoś podał jest bardzo okej. Natomiast jeśli nie ten, to ja bym się zainteresował Lenovo S8.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.