x-kom hosting

hosting na domena.pl

luk8622
utworzono
utworzono

Witam,

Chciałbym założyć sobie małą stronę internetową i potrzebuję hosting. Myślę o stronie domena.pl, dlatego moje pytanie czy ktoś miał hosting na tej stronie i jakie wrażenia. Szczególnie zależy mi, aby nie było problemów z wypowiedzeniem umowy (ponieważ nie wiem na jak długo będzie mi potrzebny), a z tego co wiem niektóre firmy robią duży problem z wypowiedzeniem umów. 

krzysiuus
komentarz
komentarz

Kupując hosting kupujesz go w większości przypadków na 1rok czasu, nie musisz nic wypowiadać gdyż jak nie zapłacisz po roku kwoty przedłużenia zawieszą Ci konto, host.

4pc
komentarz
komentarz

Nie ma czegoś takiego jak wypowiedzenie przy hostingu. No chyba że jakaś firma sformułowała sobie niesamowitą umowę, ale coś mi takie klimaty nie kojarzą.

Mieliście coś takiego?

  • 4 tygodnie później...
Morelka
komentarz
komentarz

Jedyne co mi przychodzi na myśl to Firehost, tani, szybki, z dobrym supportem. Pamiętaj, że przedłużenie domeny PL nie ma kosztować 120 zł, a bardziej w granicach połowy tej kwoty. Nie dajcie się władować w koszty.

4pc
komentarz
komentarz

hehe... chyba niewiele jest jeszcze osób, które faktycznie płacą tyle za przedłużenie domeny - świadomość w temacie jest bez porównania większa, niż była kiedyś.

Morelka
komentarz
komentarz

Bo nie szukają. Bo skupiają się jedynie wyłącznie na ofertach z reklam, z tv, z mediów. A nie na tym, gdzie usługa jest faktycznie jakościowa.

PROGer
komentarz
komentarz

Witam,

Chciałbym założyć sobie małą stronę internetową i potrzebuję hosting. Myślę o stronie domena.pl, dlatego moje pytanie czy ktoś miał hosting na tej stronie i jakie wrażenia. Szczególnie zależy mi, aby nie było problemów z wypowiedzeniem umowy (ponieważ nie wiem na jak długo będzie mi potrzebny), a z tego co wiem niektóre firmy robią duży problem z wypowiedzeniem umów. 

Jeśli nie chcesz pakować się w koszty, tu masz darmowy hosting bez reklam. Kiedyś z niego korzystałem i jest bardzo dobry - jak na darmowy.

Jeśli chcesz lepszy, to polecam ten hosting w wersji najtańszej. Do wersji trochę droższej masz darmową domenę. Zarówno w pierwszej wersji jak i drugiej, przedłużenie domeny pl to koszt około 54 zł na rok.

4pc
komentarz
komentarz

Darmowy hosting bez reklam? A ile on przetrwa? Patrzmy na to racjonalnie - żaden darmowy hosting specjalnie długo na rynku nie wytrzyma, bo po prostu musi jakoś zarabiać. Kto będzie wiecznie pracował nad tym za darmo?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.