x-kom hosting

[ROZWIĄZANE] Jak usunąć program - pomoc potrzebna

Tajulek
utworzono
utworzono (edytowane)

Czołem, wczoraj przez przypadek zainstalowałem grę (Pacific Fighters Ubisoftu) w folderze innej gry. Nie chciała (PF) mi się uruchomić, więc Usunąłem ją, lecz podczas "uninstalacji" przerwałem ją. Pliki zniknęły. Jednak jeśli wkładam dysk do stacji, autorun nie działa. Nie można go też setupu uruchomić manualnie. Sądzę, że wynika to z tego, że w oknie setupu są cztery opcje: Read me, exit, Uninstall PF i Install PF/Play PF. Ostatnia opcja jest zależna od tego, czy PF jest zainstalowane, czy też nie. Myślę, że setup nie działa, bo nie jest w stanie zdiagnozować, czy jest zainstalowany, czy nie. Usunąłem już PFa przez "Dodaj/usuń programy" z Panelu Sterowania, pozycja na liście znikła, jednak błąd ciągle występuje, uniemożliwiając mi ponowne zainstalowanie PFa. Jakieś sugestie?


Pozdrawiam

ktosik99
komentarz
komentarz

Możesz wcisnąć uninstall?

Tajulek
komentarz
komentarz

Setup nie chce się otworzyć, nie mogę.
Wyczyszczenie rejestru pomogło.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.