x-kom hosting

Problem z monitorem HP W2207h

Acker
utworzono
utworzono

Witam, otóż mam problem z w/w monitorem.Mam go od wczoraj i co jakiś czas przy normalnym użytkowaniu (gry, internet, windows) monitor tak jakby "zasypia", ekran robi się czarny pojawia się komunikat "monitor going to sleep" i nic nie da się zrobić. Włączanie i wyłączanie nic nie daje.Pomóżcie!Odświeżam, może ktoś jednak pomoże?

cooperS
komentarz
komentarz

wydaje mi sie ze monitor posaida funkcje sleep lub nocna tak jak moj, ze teoretycznie zuzywa mniej enefgii. Powinienes dostac plyte ze sterami, a tam powinny byc jakies profile. Poszukaj jakiegos poradnika do tego monitora.

Acker
komentarz
komentarz

Właśnie funkcja sleep w monitorze jest wyłączona i to wygląda tak jakby monitor tracił sygnał z kartą graficzną.

Możliwe że znalazłem rozwiązanie mojego problemu ale po angielsku. Czy mógłby ktoś przetłumaczyć rady z tego tematu?

http://www.techspot.com/vb/topic77760.html

Będe wdzięczny :)

cooperS
komentarz
komentarz

to co tam przeczytalem nie jest odpowiedzia na twoje pytanie. Ten koles ma jakis problem z monitorem i wiezą. A ci ktozy mu odpowiadali takze nie dali konkretnej odpowiedzi

Acker
komentarz
komentarz

Noo nareszcie zalazłem rozwiązanie mojego problemu. Była to wina programu HP My Display, który był dołączony do monitora. Więc jak macie taki problem z monitorem HP to lepiej wywalcie ten program.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.