x-kom hosting

Problemy z Windows XP

Celtic
utworzono
utworzono

Witam posiadam laptopa HP G60-213EM ale firma hp nie wspiera widowsa xp. Chciałbym zaistalowac win xp profesional na moim laptopir ale nie mam sterownio czy ktoś mókłby podesłać mi sterowniki oto wszystkie kopmonenty http://support.hp.com/pl-pl/document/c01646936 

offmyself
komentarz
komentarz

A skąd mamy Ci wziąć te sterowniki ? Napisać je ? 

Skoro producent komputera nie wspiera takiego starego systemu jak XP to nie widzę nawet sensu próby instalacji.

Celtic
komentarz
komentarz

Niektórzy proponują mi do każdej pojedyńcze  cześć poszukać ale mi coś nie idzie to szukanie 

gnuman
komentarz
komentarz

Jest takie narzędzie, Driver Magician. Dobrze identyfikuje sprzęt, może on coś pomoże. Swoją drogą Windows Xp jest już nie wspierany, ba on nawet nie był wspierany na tym urządzeniu - tak mi się bynajmniej wydaje, nie lepiej zakupić licencje na Windows 7 skoro Vista nie pasuje? :)

 

Pozdrawiam, Gnuman.

arkadiusz97
komentarz
komentarz

W takim laptopie według mnie lepiej by się sprawdził Linux z jakimś lekkim środowiskiem graficznym.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.