x-kom hosting

css

Cesash
utworzono
utworzono

Witam, mam pytanie odnośnie tematyki CSS.
Otóż niedawno zacząłem się z tym bawić, krok po kroku ćwiczę ta dziedzinę, lecz osiągnąłem pewien zastój. Szukam osoby która ma kod CSS praktycznie w jednym palcu i z którą mógłbym się kontaktować za pośrednictwem GG czy innej strony do komunikacji. Niestety nie mam jak się odwdzięczyć materialnie takiej osobie, ale byłbym wdzięczny za pomoc. więc jeśli ktoś byłby chętny to bardzo dziękuję i proszę pisać

Gość
komentarz
komentarz

A jaki masz problem? 

Cesash
komentarz
komentarz

To nie jest 1 problem, lecz cała masa. chce się nauczyć CSS, a na internecie są podstawy, mnie interesuje już coś na dużo większym poziomie i dlatego potrzebuję kogoś kto by mnie pouczył

Frasher
komentarz
komentarz

nie ty jeden chciał byś za free ;d Osobiście polecam strefe kursów ;d

Cesash
komentarz
komentarz

nie ty jeden chciał byś za free ;d Osobiście polecam strefe kursów ;d


Oj wiem, że nie jedyny no ale niestety nie mam jak płacić za taką pomoc :/ o jakich kursach mówisz?
  • 4 miesiące później...
monkey07
komentarz
komentarz

Osobiście polecam strefę kursów i eduweb. Sama korzystałam z ich kursów, można się tego nauczyć w krótkim czasie. Poza tym, jest wiele stron w necie, które wyjaśniają tą tematykę, np.: kodcss.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.