x-kom hosting

[1500zł[Jaki polecacie laptop standardowy(domowego użytku)?

kinga_743
utworzono
utworzono

Rozglądam sie za firmą "Lenovo". Podobno jest dobra.

Potzebuję najzwyklejszego dobrego laptopa do codziennych zadań,dużo też siedzę na necie.

Cenowo-do 1500zł,żeby miał dobrą wytrzymała baterię on line i po za nią. Dobry procesor najlepiej czterordzeniowy (jeśli są lepsze proszę je też wziac pod uwagę) i przynajmniej 500MB dysku.

Nie gram w gry. Chiałabym żeby laptop sie bardzo nie brudził,ale to nie jest zbyt ważne.

Jestem kobietą,mało znam sie na takich rzeczach.

Bardzo proszę o pomoc :)

Jaro070
komentarz
komentarz

Bez systemu czy z licencją na Windows?

kinga_743
komentarz
komentarz

Bez systemu czy z licencją na Windows?

Z systemem. A według Ciebie co będzie dobre?

kinga_743
komentarz
komentarz

4 rdzenie to nie ten przedział cenowy ;) W tej cenie dostaniesz ASUSa D550CA z i3 ulv: 

http://www.morele.net/laptop-asus-d550ca-d550ca-mh31-gw-690978/

 

Bardzo dobra wydajność w tym budżecie. Ewentualnie taniej, z matową matrycą ale słabszym procesorem - Lenovo B50-70 z Pentiumem ulv:

http://www.morele.net/laptop-lenovo-b50-70-59-430293-665834/

 

Oba z systemem.

Jestem bardziej za Lenovo,ale skoro Asus to też dobra firma,moze cos znajdę.


Jestem bardziej za Lenovo,ale skoro Asus to też dobra firma,moze cos znajdę.

Bardzo proszę o inne propozycje. Nie kończmy tego wątku ;]

avatarek
komentarz
komentarz

masz jeszcze Hp 250 z i3m + ssd 120gb

bardzo szybki fabryczny dysk ssd, o wiele szybszy niźli zwykły talerzowy. Bardzo mocno poprawie komfort pracy

Gość
komentarz
komentarz

Lenovo g510 z i3 i HD4600. bardzo dobre rozmieszczenie portów, cicha praca układu chłodzenia, niskie temperatury, dobry dostęp do podzespołów, niezłe w tej klasie czasy pracy na akumulatorze. Procesor i3 4 generacji, Grafika wydajnośc GF710m

Gość
komentarz
komentarz

masz jeszcze Hp 250 z i3m + ssd 120gb

bardzo szybki fabryczny dysk ssd, o wiele szybszy niźli zwykły talerzowy. Bardzo mocno poprawie komfort pracy

Brak Windowsa,przecież ma być.

Gość
komentarz
komentarz

Ewentualnie z tańszych masz jeszcze Lenovo b50-70 z pentiumem u i win 8.1. Matowa matryca. niezła klawiatura, znakomita kultura pracy, cichy, chłodny.

 

Lenovo G50-70 z i3 ulv i win 8.1 - ładna obudowa, całkiem długie pracy na akumulatorze, dostep do podzespołów, cichy.

 

Acer extensa 2510 z pentiumem U i win 7. Masz tutaj matowa matryce nie odbija otoczenia mniej męczy oczy.  Całkiem dobra jakość wykonania, bardzo mocna bateria do 7h działania na wifi, dobra jakość dźwięku z wbudowanych głośników.

kinga_743
komentarz
komentarz

Ewentualnie z tańszych masz jeszcze Lenovo b50-70 z pentiumem u i win 8.1. Matowa matryca. niezła klawiatura, znakomita kultura pracy, cichy, chłodny.

 

Lenovo G50-70 z i3 ulv i win 8.1 - ładna obudowa, całkiem długie pracy na akumulatorze, dostep do podzespołów, cichy.

 

Acer extensa 2510 z pentiumem U i win 7. Masz tutaj matowa matryce nie odbija otoczenia mniej męczy oczy.  Całkiem dobra jakość wykonania, bardzo mocna bateria do 7h działania na wifi, dobra jakość dźwięku z wbudowanych głośników.

Poczytałam duzo w necie i doszłam do wniosku,ze Dell jest lepszy od Lenovo. Lenovo podobno jest niestabilne a Dell ma dobrą kartę graficzną.

Jak myslisz czy ten model z Dell też będzie dobry? :)

Notebook DELL Inspiron 15 3542
kinga_743
komentarz
komentarz (edytowane)

http://www.x-kom.pl/p/220450-notebook-laptop-15-6-dell-inspiron-3543-p3805u-4gb-500-dvd-rw-7hp64x.html

 

Masz tu z Windows7 bo Win8 nie każdemu pasuje.

Co prawda stówkę droższy ale sam brałbym 7 a nie Windows8.

świetyna propozycja,ale ja nie zamierzam dokładac 100zł na domowy laptop

Na pewno jest jakiś dell do 1500zł który jest jak marzenie.

Musimy głębiej szukac :)

Edytowane przez kinga_743
adixa
komentarz
komentarz (edytowane)

Ten Dell co pokazałaś nie ma oddzielnej karty graficznej. Karta graficzna jest zintegrowana w prosesorze Pentium, który jest słabszy od i3 i ma gorszą zintegrowaną kartę graficzną. Najmocniejszy w tej plejadzie laptopów jest Lenovo g510 ma najlepszy procesor i najmocniejszą kartę graficzną zintegrowaną w procesorze.

Edytowane przez adixa
Gość
komentarz
komentarz

Lenovo są słabo wykonane,nie mówię tu o ThinkPad ale zwykłe konsumenckie serie.

Mają nizsze ceny niż konkurencja za podobne konfiguracje.

Czyli muszą na czymś oszczedzać i oszczedzają na;jakość plastików, jakość obudowy, tandetne zawiasy,kiepski serwis.

Bo części uniwersalne jak;procesor, HDD,RAM,SSD,karty Wlan, matryca są w prawie równej cenie dla wszystkich.

Gość
komentarz
komentarz

A co Ty chcesz znalesc za 1500 zl :P 

kinga_743
komentarz
komentarz (edytowane)

A co Ty chcesz znalesc za 1500 zl :P

Chcę dobry porządny sprzęt,zeby był na długie lata. xD


http://allegro.pl/outlet-dell-inspiron-3521-i3-3217u-4gb-500gb-win7-i5236276727.html

 

Polecamy tego,co prawda kilka rysek ale warto i Windows7 na płycie a nie recovery.

Boje się kupowac przez allegro. Jak na razie przeglądam Saturn,komputronik,sferis.Takie które sa w Krakowie-Galerii


No to moze żeby było łatwiej bardzo proszę rozpiszcie mi co taki laptop powinien miec,zeby był dobry.

Np. karta graficzna(jaka,numer jej co kolwiek),pojemnośc na dysku,pamięc zewnętrza,wewnętrzna itp.

Takie podstawowe parametry,zebym wiedziła czego szukac.  :)

Edytowane przez kinga_743
Gość
komentarz
komentarz

 


Boje się kupowac przez allegro. Jak na razie przeglądam Saturn,komputronik,sferis.Takie które sa w Krakowie-Galerii


 

Ten laptop to okazja,sporo przeceniony z powodu kilku rysek.

Jak możesz bać się kupować na All to idź do znajomego to Ci kupi.

Xkom to jeden z najlepszych sklepów komputerowych w Polsce o ile nie najlepszy.

 

Jęsli chcesz trwalszy laptop z Windowsem to trzeba podnieść cenę tak do 1800złotych.

kinga_743
komentarz
komentarz

Ten laptop to okazja,sporo przeceniony z powodu kilku rysek.

Jak możesz bać się kupować na All to idź do znajomego to Ci kupi.

Xkom to jeden z najlepszych sklepów komputerowych w Polsce o ile nie najlepszy.

 

Jęsli chcesz trwalszy laptop z Windowsem to trzeba podnieść cenę tak do 1800złotych.

Dla mnie kilka rysek,kresek to taka tragedia. Lubię jak coś jest całe,nie porysowane i widac,ze to jest nowe a jeszcze jak jest w przystepnej cenie to dopiero się dzieje :)

Nie kupuję  na allegro,bo co ja potem mam zrobic z popsutym wadliwym sprzętem?

Mam się bawic tj. wysłac go spowrotem,zapakowac w pudełko. A skąd mam miec pewnośc,ze moja przesyłka dotrze taka jką zapakowałam?

Teraz można każdy kit wcisnąc i dobrze na tym wyjśc. Ja musze wiedziec i miec pewnośc,ze oddałam do serwisu i ze przyjdę za tydzień,ze to będzie. A nie modlic się i denerwowac bo np. przesyłka długo nie przychodzi.

  • 2 lata później...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.