x-kom hosting

Tablet [~400]

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Jaro070 ,
Aminokwas
utworzono
utworzono

Witam, chce kupić mamie tablecika do internetu i Youtube jakiś budżetowy i napotkalem się na goclever insignia 800 Windows 8.1. Co sądzicie? Proszę też o propozycję najtańszego tabletu z full hd bo mozliwe że mama chciała by dopłacić to pareset złotych. System nie gra roli, nawet wolałbym win 8.1 ale na widok andka nie będę plakal. Proszę jeszcze o jakiś model z 3g dodatkowo.

Jaro070
komentarz
komentarz

Za 400 zł najlepszym wyborem jest Dell Venue 7.

Youki
komentarz
komentarz

1 GB RAM oraz 16 GB ROM w przypadku Windows 8.1 to kiepski wybór. Codzienne użytkowanie nie należy do najprzyjemniejszych, ani najpłynniejszych.

  • Dobra wypowiedź 1
Aminokwas
komentarz
komentarz

Myślałem o dokupieniu pamięci, a podobno właśnie jak już sam Chrome się odpali to 90% żre. Narazie czekam na recenzję jednego z youtuberów bo akurat dostał do testów. Mogę jeszcze poprosić o najtańszą propozycję z Full HD?

Jaro070
komentarz
komentarz (edytowane)
Myślałem o dokupieniu pamięci

 

RAMu i pamięci wewnętrznej NIE dokupisz.

 

 

Mogę jeszcze poprosić o najtańszą propozycję z Full HD?

 

  1. Kiano Fly 9.7 Quad
  2. Allview H7 Extreme
  3. Dell Venue 8 3840
Aminokwas
komentarz
komentarz

RAMu i pamięci wewnętrznej NIE dokupisz.

Pamięć wewnętrzną kupię, do 64GB. Jak mówiłem zaczekam na tą recenzję i zobaczymy co powie tester, czy brakuje czy nie. Jak będzie złe to pewnie kupię to venue ;)

Youki
komentarz
komentarz

Ale to na dane, ale głównego problemu, czyli małej ilości pamięci RAM oraz tego, że przy 16 GB wbudowanej pamięci Windows jest skompresowany, co odbija się na wydajności nie rozwiązuję. 

Aminokwas
komentarz
komentarz

Damn :/ A coś innego z Windowsem?

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie tylko konfigurację 1GB/16GB są. 

Aminokwas
komentarz
komentarz

Może kupić na Alledrogo? Jedna osoba mieszka w tym samym mieście co ja, mógłbym oglądnąć sprzęt. Tylko co z gwarancją? :)

Aminokwas
komentarz
komentarz

EDIT: Chcę już w końcu kupić tego tableta ale się okazało że jest na promocji dell venue (http://dell.strefamarek.allegro.pl/dell-venue-7-3740-2x16ghz-16gb-5mpx-czarny.html) w tej samej cenie co HP stream 7 (http://allegro.pl/show_item.php?item=5249070672). Czy Venue znacząco przewyższa HP? Pytam bo jakoś jestem bardziej skłonny kupić tableta z win 8- androida to ja mam w telefonie.

majmetro
komentarz
komentarz

Proponuję jeszcze zerknać sobie na Fergusona:

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/12703863

 

Cena to ok 450 zl a tablet ma windows tak jak chcesz. Jest bardzo dobrze wykonany, dobrej jakości ponieawż nie jest to chińczyk. Ferguson to bardzo dobry europejski producent ( odnajduje się na rynku dekoderów) a obecnie wkracza na rynek tabletów. Tablet jest bardzo dobra alternatywą i będzie to na pewno o wiele lepszy wybór niż jakiś colorovo , goclever czy inny no name....

Jaro070
komentarz
komentarz

na pewno o wiele lepszy wybór niż jakiś colorovo

 

Ferguson i Colorovo zjeżdżają z dokładnie tej samej taśmy montażowej w Azji. Ferguson nakleja tylko swoje logo, projektem i montażem w ogóle się nie zajmują.

Aminokwas
komentarz
komentarz

HP Stream 7 już zamówiony, na pewno lepszy od Fergusona. Dzięki za pomoc ;)

Parth81
komentarz
komentarz

Można wiedzieć gdzie zakupiłeś :)?


Dobra nie ważne, nie zauważyłem postu wyżej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.