x-kom hosting

xp nie odpala

gumis14
utworzono
utworzono

Witam :) mam problem z windowsem otóz podłączylem dysk ze swiezo wgranym xp,wyskakuje cos takiego(załącznik) i chodzi o to ze nie moge nic nacisnąc bo w ogole klawiatura nie reauguje.Po odczekaniu czasu włącza sie do windows raz przeleci pasek i sie ponownie uruchamia za kazdym razem nawet nie moge uruchomic go w trybie awaryjnym.

bemol911
komentarz
komentarz

System zainstalowany na tym komputerze czy innym ? 

gumis14
komentarz
komentarz

system był instalowany na innym komputerze ,

bemol911
komentarz
komentarz

system był instalowany na innym komputerze ,

 

No to masz odpowiedz dlaczego nie działa ;) 

system zainstalowany na innym komputerze w większości przypadków się nie uruchomi.

Gość
komentarz
komentarz

system był instalowany na innym komputerze ,

 

Brak słów na takie postępowanie, tzn mam je ale z okazji świąt przemilczę.

Cóż nie każdy jest informatykiem.

gumis14
komentarz
komentarz (edytowane)

teraz probuje zrobic formata na tym kompie i po wyskoczeniu komunikatu komputer uruchomi sie za 15 sek powien wznowic instalacje a on po rebocie znowu rozruch z dysku cd i laduje pliki.

bemol911
komentarz
komentarz

i po wyskoczeniu komunikatu komputer uruchomi sie za 15 sek powien wznowic instalacje a on po rebocie znowu rozruch z dysku cd i laduje pliki.

 

Bo masz ustawione bootowanie z CD/DVD, zmień bootowanie na dysk twardy lub po wyskoczeniu komunikatu o restarcie wyciągnij płytę z napędu do momentu uruchomienia systemu z dysku

sapf
komentarz
komentarz

Żeby instalować system na innym komputerze trzeba być naprawdę *** . Tyle ode mnie. Inaczej się tego nazwać nie da, a bycie lub nie informatykiem nic tu nie zmienia.

bemol911
komentarz
komentarz

Ale po co te niepotrzebne komentarze ? nie każdy jest taki "wspaniały" jak ty 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.