x-kom hosting

Instalacja Vista>xp problem

Faldhor
utworzono
utworzono

Witam. W laptopie HP compaq 6820s chciałem zrobić recovery visty ale przy jakimś tam punkcie mam pasek wyżej 2 kwadraciki z odpowiedziami z czego 1 zaznaczony i nic sie zrobić z nimi nie da, a pasek chyba nie leci, bo się nie rusza przez 10min. Postanowiłem zainstalować mojego starego windowsa xp. Wsadzam płytkę odplam instalacje przez płytę czekam klikam ok i wyskakuje error, że dysk nie jest podłączony czy coś takiego i trzeba restartować. Co zrobić z tym fantem ? Ktoś pomoże ??  :d

Gość
komentarz
komentarz

Próbuj jeszcze raz z recovery z Vistą, jest to znacznie lepszy system niż staroć Windows XP.

To że nie możesz zainstalować XP na dysku SATA to normalne,albo trzeba zintegrować sterowniki SATA z instalką Windows XP,albo przestawić kontroler w BIOS z AHCI na IDE.

Wpisz w google hasło "instalacja Windows XP na dysku SATA".

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.