x-kom hosting

sklep internetowy - hosting czy abonament

tadeusz1980
utworzono
utworzono

Hej, chciałbym się poradzić posiadaczy sklepów internetowych. Jak stworzyliście sklep? Czy samodzielnie czy jednak zasięgaliście pomocy firmy? Proszę o opinie dotyczące tych dwóch rozwiązań. Osobiście mam na oku jednak gotową platformę na www.shoper.pl ale jestem ciekawy, jak to wygląda w Waszym przypadku? Jakie są wady i zalety? Co możecie doradzić?

krzysiuus
komentarz
komentarz

Jedno zdanie (jeżeli nie jest to kryptoreklama shopera, gdyż już na kilku forach widziałem ten wątek):

 

Skorzystaj lepiej ze sklepu na swoim własnym serwerze.

SiXwishlist
komentarz
komentarz

Hej, chciałbym się poradzić posiadaczy sklepów internetowych. Jak stworzyliście sklep? Czy samodzielnie czy jednak zasięgaliście pomocy firmy? Proszę o opinie dotyczące tych dwóch rozwiązań. Osobiście mam na oku jednak gotową platformę na www.shoper.pl ale jestem ciekawy, jak to wygląda w Waszym przypadku? Jakie są wady i zalety? Co możecie doradzić?

 Korzystanie z gotowej platformy jeżeli sklep będzie duży jest strzałem w kolano. Spróbuj go migrować....

Jest tyle fajnych skryptów a usługi są tak tanie że nie ma potrzeby iść w gotowce które będą ograniczały ciebie. Tyle z mojej strony, powodzenia!

4pc
komentarz
komentarz

Ale początkowo kolega nie ma pojęcia czy temat mu wyjdzie, czy ma jakieś szanse na zyski.

Stąd raczej bym proponował ostrożność w kosztach i nie ładowanie się w ogromne wydatki na siłę.

Kudelczak
komentarz
komentarz

Witam,

 

Jetem na tym samym etapie w mojej firmę. Szefostwo chce założyć sklep internetowy. 

Jaki polecacie skrypt sklepu? Taki w rozsądnej cenie.

krzysiuus
komentarz
komentarz

Prestashop + płatne modyfikacje pod siebie.

gnuman
komentarz
komentarz

Ja korzystam z shopgold na własnym serwerze, w cenie masz pełną integrację z allegro, kilka darmowych szablonów dla sklepu i allegro, zresztą przygotowanie własnych nie jest problemem a jeśli chce się iść na łatwiznę można kupić gotowy szablon wykonany według widzimisię.

 

Miałem też styczność z Magento, również fajny i prosty w obsłudze. 

Kudelczak
komentarz
komentarz

A osobiście nie che presty, ani magento, ani innego czegoś darmowego.

gnuman
komentarz
komentarz (edytowane)

 

 

A osobiście nie che presty, ani magento, ani innego czegoś darmowego.

 

Sprawdź więc polski wyrób o sporych możliwościach i przestępnej cenie: shopgold.

Edytowane przez gnuman
Kudelczak
komentarz
komentarz

jest tyle skryptów, że nie wiadomo od jakiego zacząć. Chciałem mieć wstępną selekcje dzięki osobą które używają danego skryptu i podzielą się taką informacją.

krzysiuus
komentarz
komentarz

A dlaczego odrzucasz magento i prestashop?

Kudelczak
komentarz
komentarz

Bo są darmowe i brak konkretnej pomocy. Próbowałem postawić na Presta sklep szukałem długo pomocy skończyło się to tak że projekt runął.

krzysiuus
komentarz
komentarz

Są darmowe i bardzo dobrze zrobione. 

Do prestashop i magento znajdziesz wiele zleceniobiorców... jeżeli szukałeś długo to znaczy że za małe dawałeś wynagrodzenie.

  • 4 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Moim zdaniem presta jest ok, ale też wiele zależy od Twoich oczekiwań. Jak dla mnie ten sklep ma w zasadzie wszystko - z drugiej strony kwestia taka, jakie masz potrzeby.

  • 3 miesiące później...
XPX_pl
komentarz
komentarz

Hosting to moim zdaniem o wiele lepsza opcja,zresztą szczegółów dowiesz się nawet tutaj na forum w dziale dotyczącym hostingu lub bezpośrednio od firmy z która nawiążesz wspólpracę,koszty nie są wysokie a przynajmniej możesz liczyć na stabilność i szybkośc działnia.

  • 2 tygodnie później...
4pc
komentarz
komentarz

Pewnie, że lepiej mieć normalne własne konto - wtedy w zasadzie wszystko jest uzależnione od ciebie, możesz zmieniać parametry, modyfikować - wszystko wedle możliwości jakie oferuje hosting.

  • 7 miesięcy później...
Rysia
komentarz
komentarz

Cześć :)

 

Podbijam temat. Chcę założyć sklep internetowy z mydłami własnej produkcji. Z tego względu odpada współpraca z hurtowniami. Chciałabym skorzystać z modelu SaaS. Widzę, że tutaj polecacie Shopera, ale wchodziłam na ich stronę i wiele aplikacji jest płatnych, co mi nie odpowiada. Wolę zapłacić nawet więcej, ale mieć wszystko w cenie abonamentu. W przyszłości chciałabym też zacząć sprzedawać na Allegro, bo przy własnych wyrobach, prowizja nie będzie aż takim obciążeniem. Zależy mi też na dobrych integracjach z kurierami, bo dostawa to podstawa dla mnie. Po przeanalizowaniu rynku wydaje mi się, że najbardziej odpowiada mi Sky-Shop. W cenniku https://sky-shop.pl/cennik_sklepu pakiet Professional dla mnie jest najbardziej sensowny. Chciałabym jednak poznać Waszą opinię. Korzystaliście z tego oprogramowania? Czytałam opinie w sieci i są pozytywne, ale wolę sama zapytać :) 

mpson
komentarz
komentarz

Polecam zdecydowanie hosting. Takie normalne konto daje o wiele większe możliwości i piszę to z własnego doświadczenia. Ze swojej strony mogę polecić ten Hosting

http://www.kylos.pl/

 

Jest stabilnie i niedrogo ( jest to obecnie jedna z tańszych ofert hostingowych na dzień dzisiejszy). Mają tam duże promocje. Co mi się podoba to wykonywane bardzo czesto kopie bezpieczeństwa tak wiec możesz być pewny o swoją strone, że nic się z nią nie stanie. Kontakt również na 5 z plusem. Jest szybki i bezproblemowy. 

4pc
komentarz
komentarz

Z tym kodem macie nowe konto w Hekko za połowę ceny -

5C89W1J7YU

Na bank to obowiązuje do końca czerwca, więc czasu jeszcze sporo. I za tyle to chyba opłaca się kupować, co nie?

Rysia
komentarz
komentarz

Dziękuję za Wasze odpowiedzi, ale szkoda, że są nie na temat :( Tak jak pisałam interesuje mnie model SaaS, a nie hosting. Chociażby musiałabym mieć rozwiązanie dedykowane na swój serwer, a potem zatrudniać informatyka do administracji. Wolę mieć cały czas wsparcie techniczne. Dokładnie to przemyślałam i chcę mieć platformę z abonamentem. Teraz zostaje tylko wybór firmy i czekam na Wasze opinie na temat Sky-Shop... 

4pc
komentarz
komentarz

Na moim hostingu masz też dedyki teraz w promocji, więc może tym się zainteresuj? To też można normalnie testować.

Porównaj. To czy potrzebujesz takich parametrów, wcale nie jest takie do końca oczywiste. Wiele serwisów jest do ogarnięcia normalnie na dzielonym.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.