x-kom hosting

Monitor NEC MultiSync75F ciemny obraz

duszack
utworzono
utworzono

Witam

mam "problem" z monitorem mianowicie wyswietlane obrazy sa ciemne.

Na moim monitorze zdjecie jest o wiele ciemniejsze niz np na laptopie lub innym PC

zdjecia na wyswietlaczu cyfrowki tez sa o wiele jasniejsze.

oczywiscie ustawienia w meni monitora ostrosc itd wszystko tak aby bylo jak najjasniej

Da sie cos z tym zrobic?

z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam

snip91
komentarz
komentarz

Można ustawić jasność programikiem, np. Gamma Adjuster. Ja tak robiłem na staaarym Hyundaiu.

duszack
komentarz
komentarz

a jak zachowac ustawienia w tym programie bo po jego wylaczeniu jest tak samo jak bylo??

kszyhu87
komentarz
komentarz
Witam

mam "problem" z monitorem mianowicie wyswietlane obrazy sa ciemne.

Na moim monitorze zdjecie jest o wiele ciemniejsze niz np na laptopie lub innym PC

zdjecia na wyswietlaczu cyfrowki tez sa o wiele jasniejsze.

oczywiscie ustawienia w meni monitora ostrosc itd wszystko tak aby bylo jak najjasniej

Da sie cos z tym zrobic?

z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam

jak masz karte graf. nvidii to w nowszych sterownikach są ustawienia konfiguracyjne kolorów obrazu/video/pulpitu itp.

innym powodem usterki moze byc twoj znacznie juz wyeksploatowany monitor (jasnosc, kontrast w miare czasu sie wypala). sam mam NEC'A FE1250+ 22 calowego i rowniez nie ma takiego kontrastu jak nowy monitor. obrazy z cyfrowki nie są tak jasne, ogladane filmy są ciemne ...

snip91
komentarz
komentarz

Programik musi być włączony z tego co pamiętam, ale to w niczym nie przeszkadza.

duszack
komentarz
komentarz

dzieki za pomoc ;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.