x-kom hosting

Problem z otworzeniem pliku word 2007. Ubolewam. POMOŻCIE !

studentka27121993
utworzono
utworzono

[attachment=39030:1.png][attachment=39031:2.png]witam, przedwczoraj pisalam prace i zapisałam zmiany. wczoraj rano otworzyłam plik i nie robiłam w nim nic i zostawilam laptop wlaczony na kilka godzin, poniewaz wyjechalam z domu i wyszlo mi z glowy zeby wylaczyc komputer. chcialam otworzyc plik popoludniu a tu nagle wyskoczylo mi cos ze nie mozna otworzyc pliku. probowalam przywrocic system weszlam w akcesoria->narzedzia->przywracanie systemu ale nie ma mozliwosci przywrocenia systemu od z przedwczoraj tylko wczoraj. dodam ze plik zapisało mi nie wiem dlaczego jako rtf. pomozcie mi, napiszcie mi czy jest wogole mozliwosc przywrocenia tego dokumentu w formacie z przedwczoraj. w zalacznikach dodaje pokazane komunikaty. System operacyjny mam Windows 7

lukee8
komentarz
komentarz

Masz ten plik fizycznie dostepny?

studentka27121993
komentarz
komentarz

Masz ten plik fizycznie dostepny?

tak , mam go . przesłac go ? pomoze mi Pan?

lukee8
komentarz
komentarz

spakuj go i wyslij mi link do pobrania na  PW

studentka27121993
komentarz
komentarz

proszę bardzo i dziękuje za pomoc

http://sylwiamad.patrz.pl

Zayfi
komentarz
komentarz

Pliki są uszkodzone.

studentka27121993
komentarz
komentarz

Pliki są uszkodzone.

i nie da się nic  z tym zrobić ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.