x-kom hosting

Nie potrafię znaleźć sterowników do mojego komputera...

Kuba52
utworzono
utworzono

Witam. Mam komputer z Windowsem XP home edition. Gdy wchodzę w menedżer urządzeń przy zakładce: "inne urządzenia" mam żółty znak zapytania (?), gdy to rozwijam mam żółte znaki zapytania przy: Audio Device on Hight Definition Audio Bus, Kontroler Ethernet, Kontroler magistrali zarządzania systemem, Nieznane urządzenie. Niedawno formatowałem komputer, chciałbym pograć w gry a bez dźwięku to nie ma sensu. Proszę o pomoc. Model karty dzwiękowej nie znam, a Everest mi nic nie pokazuje. Proszę, pomóżcie! ;) Dziękuję z góry. :)

r102
komentarz
komentarz

Ale jak my mamy ci pomóc.

 

To ty wiesz, jaką masz płytę główną - i znajdź sobie na stronie producenta "sterowniki" do niej do windowsa xp...

 

Spora część producentów płyt głównych daje taki program automatycznie ściągający i instalujący te "sterowniki"...

  • Dobra wypowiedź 1
r102
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale jak my mamy ci pomóc.

 

To ty wiesz, jaką masz płytę główną - i znajdź sobie na stronie producenta "sterowniki" do niej do windowsa xp...

 

Spora część producentów płyt głównych daje taki program automatycznie ściągający i instalujący te "sterowniki"...

 

Cenzuro, ratuj, skasuj dubla...

  • Dobra wypowiedź 1
Kuba52
komentarz
komentarz

Wielkie Dzięki za pomoc. Znalazłem sterowniki do płyty głównej i działa dźwięk, wszytko jest elegancko. <3 Wielkie Dzięki jeszcze raz! :)) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.