x-kom hosting

Nie potrafię znaleźć sterowników do mojego komputera...

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Kuba52 ,
Kuba52
utworzono
utworzono

Witam. Mam komputer z Windowsem XP home edition. Gdy wchodzę w menedżer urządzeń przy zakładce: "inne urządzenia" mam żółty znak zapytania (?), gdy to rozwijam mam żółte znaki zapytania przy: Audio Device on Hight Definition Audio Bus, Kontroler Ethernet, Kontroler magistrali zarządzania systemem, Nieznane urządzenie. Niedawno formatowałem komputer, chciałbym pograć w gry a bez dźwięku to nie ma sensu. Proszę o pomoc. Model karty dzwiękowej nie znam, a Everest mi nic nie pokazuje. Proszę, pomóżcie! ;) Dziękuję z góry. :)

Beaker
komentarz
komentarz (edytowane)

Podaj model płyty głównej. Znajdziesz go w programie CPU-Z w zakładce Mainboard.

  • Dobra wypowiedź 1
  • Rekomendowana odpowiedź
Kuba52
komentarz
komentarz

Model to: P5KPL- AM EPU 

Chipset: Intel P35/G33/G31 Rev. 10

Southbridge Intel 82801GB (ICH7/R) Rev. A1

LPCIO: Winbond W/83627DHG-P 

 

Te informacje wziąłem z programu CPU-Z z zakładku Mainboard. Mam nadzieję że o to chodziło. :)


Ok. Ktoś inny mi podpowiedział żebym zainstalował sterowniki do Płyty Głównej. ;) Dzięki za chęci. :)

Gość
komentarz
komentarz

http://www.asus.com/pl/Motherboards/P5KPLAM_EPU/HelpDesk_Download/

 

Masz tu sterowniki.

1.cgipset 

2.audio

3.lan

4.vga

Zainstaluj też wszystkie poprawki z Windows Update i sterownik grafiki jeśli masz inną.

 

Kto na tym forum ocenia najlepszą odpowiedź.

Jakim cudem pytanie jest najlepszą odpowiedzią,toż to paranoja.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.