x-kom hosting

Tablet [300]

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: robbek ,
Parth81
utworzono
utworzono

Witam, poszukuję tabletu na prezent.

Tablet ma być tylko do internetu (zakładam że youtube, przeglądarka,, facebook, aplikacje typu wikipedia, wiocha), jakieś słabsze gry typu Subway Surfers oraz do czytania ebooków.

Czy Lenovo A7-40 będzie dobrą propozycją? http://allegro.pl/tablet-lenovo-a7-40-quad-8gb-ips-gps-4-4-kitkat-i5223302509.html

 

Głównie chodzi o ebooki i rozważam też kupienie czytnika Kindle, ale jeśli ten tablet spełniał by powyższe wymagania... 

Proszę o pomoc, czas się kurczy.

 

  • Dobra wypowiedź 1

Youki
komentarz
komentarz

Do internetu wystarczy.

  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

A książki da rade?

Nie powinno być problemów.

  • Dobra wypowiedź 1
Parth81
komentarz
komentarz

A jak stoi sytuacja z oglądaniem filmów na serwisach internetowych? Typu cda?

Bo o wgrywanie filmów się nie martwie.

  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

A jak stoi sytuacja z oglądaniem filmów na serwisach internetowych? Typu cda?

Instalujesh odpowiednią metodą flash'a na 4.4 i działa. 

  • Dobra wypowiedź 1
  • Rekomendowana odpowiedź
robbek
komentarz
komentarz

Widzę,że szukasz czegoś tańszego. Lenovo będzie całkiem dobrym wyborem. Szczególnie z uwagi na baterie ( w tych tabletach z reguły nie są takie złe).

Na stronie masz jeszcze ranking tabletów na kwiecień 2015:

http://lepsze.co/ranking/tablety-2

Tablety trzymają sie na wyższych pozycjach.

Proponuję jeszcze zainteresować się tabletem Dell Venue 7. Kupisz w cenie niecałych 400 zł a zapewnia bardzo dobre parametry oraz jakość wykonania. Porządna marka. 7 cali ekran. 

Jeśli nie zależy Ci jednak tyle na necie co na ebookach to może jednak kup sobie ten czytnik? Jest moim zdaniem wygodniejszy...

  • Dobra wypowiedź 1
Parth81
komentarz
komentarz

Kupuję 2 sztuki i mam budżet około 700zł - zawsze to 100zł się znajdzie więcej, więc ten Dell Venue 7 jest dobrą propozycją, aczkolwiek ebooki to dla mnie jedynie dodatek, zależy mi też na bezproblemowym oglądaniu filmów, czytaniu PDF'ów i magazynowaniu zdjęć. ( 8gb to może powiecie nie jest dużo, ale jednak można to rozszerzyć ;] )


Dodatkowo, nie opłaca mi się kupić czytnika, gdyż ja nie czytam, ja czytuję. (średnio raz, dwa razy na 3-4 dni).


Wezme tego Dell'a, dzięki.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.