x-kom hosting

tablet [600] do gier internetu i filmów android

chriss1314
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym kupić tablet do 600 zł który byłby dobry do grania w gry przeglądania internetu i oglądania filmów

najlepiej gdyby miał od 7" do 10". Tablet musi mieć androida (nie jestem zainteresowany WP).

najlepiej gdyby był to nowy tablet lub używany ale jeszcze na gwarancji i w b.dobrym stanie.

 

czekam na propozycje :)

Dymon007
komentarz
komentarz

Może lg g-pad. Ewentualnie dozbieraj z 500 zł i kup nvidia shield (video z tabletu możesz zobaczyć na moim yt)

  • Dobra wypowiedź 1
chriss1314
komentarz
komentarz (edytowane)

Może lg g-pad. Ewentualnie dozbieraj z 500 zł i kup nvidia shield (video z tabletu możesz zobaczyć na moim yt)

 

tablet nie dla mnie, ja tylko będę go pożyczał ^^

a mógłbyś mi powiedzieć jaki model dokładnie bo patrzyłem to są różne wersje ;/

robbek
komentarz
komentarz

Na moje oko najlepszą opcją będzie tutaj to Lenovo:

http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/10308593

 

Tablet kupisz obecnie w bardzo dobrej cenie niecałych 500 zł. A zapewnia dobre parametry. fajne wykonanie i myślę,że powinieneś być z niego zadowolony. Ekran 8 cali ale taki jest moim zdaniem najwygodniejszy do codziennego użytku . 

 

Jeśli chodzi o WP to i tak w tej cenie nie znalazłbyś nic sensownego.... Są to raczej droższe sprzęty. 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.