x-kom hosting

ide na staż i żeby przyjęli muszę zrobić projekt graficzny

kuker173
utworzono
utworzono (edytowane)

Wymienione programy: photoshop, corel, illustrator. Czy we wszystkich programach muszę pracować czy mogę wybrać ? Jaki program wybrać dla laika ? W technikum miałem już styczność z grafiką blender, gimp więc jakieś podstawy mam.

 

PS A więc głosy w internecie mówią że najlepszy będzie illustrator. Prawdopodobnie wygrywa starcie z corelem jeśli chodzi o grafikę wektorową. W ps mamy grafikę rastrową - po powiększeniu będzie widać piksele, w wektorowej możemy powiększać i powiększać co sprawdzi się na stronach www bo mogą one być wyświetlane również w bardzo wysokich rozdzielczościach, więc zawsze będzie ładnie.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Na niektóre ogłoszenia trzeba uważać. Znam autentyczny przypadek kolegi, kiedy to jedna z trójmiejskich agencji reklamowych, dawała konkretne zadania do wykonania. Mniejsza o to, czy to były skrypty w PHP, czy grafika. Ważne jest to, że te projekty wykorzystywała na swojej stronie i nikogo nigdy nie zatrudniła.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.