x-kom hosting

Biblioteka user32.dll. problem z DirectX

Astro
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Moje problemy zacząły się od instalacji Origina (nie twierdzę, że tego błędu nie było wcześniej, ale teraz zostały wykryty). Zainstalowałem Battlefielda 3 i pojawia się komunikat, że jest problem z "querydisplayconfig" w bibliotece user32.dll. Coraz częściej ten błąd jest występowalny. Uruchamiam Origin, wyskakuje problem z biblioteką, uruchamiam BF3, problem z tą samą biblioteką. Nawet jak próbowałem zmienić DX to po wpisaniu dxdiagn, także pojawia się problem z tym .dll. Czy jest jakiś program, który mi to naprawi? Próbowałem kilka skanerów, ale one automatycznie wyszukują i nie widzą w tym pliku nic dziwnego. A ręcznie pojawią się błąd z dostępem do niego. Liczę na waszą pomoc! Dzięki.

Windows Vista SP1

Edytowane przez Astro

Astro
komentarz
komentarz (edytowane)

To wykorzystaj to być może ci naprawi pliki http://www.microsoft.com/pl-PL/download/details.aspx?id=35

 

"Instalator ustalił, że jest już zainstalowana nowsza lub równorzędna wersja programu...". Problem bez zmian. 

 

Edit: 

 

Przypomniałem sobie, że problem z dll zaczął się od instalacji sterowników DirectX z Battlefielda 3. Wcześniej był tylko wewnętrzny komunikat Origina i po próbie naprawienia go przez instalację nowego DirectX problem z user32.dll się pojawił. Czy mogę odinstalować DirectX i zainstalować ponownie, bez obawy, że mi się system posypie?

Edytowane przez Astro
Gość
komentarz
komentarz

Może spróbuj jeszcze raz reinstalacji gry .Zresztą z tymi grami BF 3/4 to same problemy przez ten idiotyczny Origin i otwieranie przeglądarki .Dawno tak syfiastego i zacofanego programu nie widziałem

Astro
komentarz
komentarz

Może spróbuj jeszcze raz reinstalacji gry .Zresztą z tymi grami BF 3/4 to same problemy przez ten idiotyczny Origin i otwieranie przeglądarki .Dawno tak syfiastego i zacofanego programu nie widziałem

 

Z tym racja. Ale widać, że to nie jest problem tylko wyłącznie BF. Odpaliłem teraz Pro Evo 2015 i pomimo, że po raz kolejny wyskoczy błąd z dll, to gra odpaliła normalnie. Nie wiem co się dzieje. Wydaje mi się, że muszę jakoś przeinstalować sterowniki do DXa, ale nie chcę od nowa systemu stawiać. Jest jakiś magiczny patent, na przeinstalowanie go, bez formatu?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.