x-kom hosting

Pomocy!

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: ktosik99 ,
spajk112
utworzono
utworzono

Witam mam taki otóż problem, że mam zainstalowane parę wersji tych samych programów i prosiłbym was abyście powiedzieli mi jakie z nich odinstalować. Z góry dziękuję za pomoc. [attachment=38737:dodaj lub usuń.bmp]

ktosik99
komentarz
komentarz

Nic nie usuwaj. To wszystko to biblioteki windowsa dzięki którym możesz poprawnie uruchomić aplikację. To normalne że masz ich tyle.

  • Dobra wypowiedź 1
spajk112
komentarz
komentarz

Aha ale mój komputer nie chodzi płynnie tak jak powinien i nie jestem pewien czy coś się nie gryzie.

ktosik99
komentarz
komentarz

W takim razie przeskanuj programem MBAM w poszukiwaniu wirusów, następnie możesz sprawdzić dysk programem Defraggler. Sprawdź też w menedżerze windows jakie procesy są włączone.

  • Dobra wypowiedź 1
spajk112
komentarz
komentarz

Właśnie dam ci ss mojego menadżera i powiesz co tam jest nie tak.


Ss z menadżera.

ktosik99
komentarz
komentarz

Tutaj w porządku. Przeskanuj komputer i sprawdź dysk.

  • Dobra wypowiedź 1
spajk112
komentarz
komentarz

Właśnie skanuje tym MBAM. Zobaczymy co będzie.


Ten antywirus usuwa te wirusy w wersji darmowej?

ktosik99
komentarz
komentarz

Tak, wykrywa dużo więcej "syfu" niż antywirusy typu avast, avg.

  • Dobra wypowiedź 1
spajk112
komentarz
komentarz

Ok , o boże już wykrył 60 jakiegoś syfu a jeszcze dużo zostało.


A ten program Defraggler służy do defragmentacji dysku tak?


Ok skończył wykrył 72 pliki co dać quarantine ,add exlcusion czy ignore once?

ktosik99
komentarz
komentarz

Kwarantanna. Defraggler służy do defragmentacji i sprawdzania błędów na dysku. Po skanowaniu MBAM uruchom ponownie komputer.

  • Dobra wypowiedź 1
spajk112
komentarz
komentarz

Ok.


Dobra komputer uruchomiony ponownie. Na razie zbyt dużych zmian nie widać teraz chyba czas na defragmentacje dysku.


Myślę, że zdefragmentuje wszystkie dyski i wszystkie partycje. Jakieś dalsze sugestie w celu przyśpieszenia tego grata?


Zaraz wrócę idę z psem.

ktosik99
komentarz
komentarz

Możesz przeczyścić rejestr programem ccleaner (pamiętaj żeby zachować kopię zapasową zmian). 

  • Dobra wypowiedź 1
spajk112
komentarz
komentarz

Ok. jedna partycja godzinę się defragmentuje ach troche se poczekam mam jeszcze 2.


Co myślisz o programach przyśpieszających komputer, a może jakiś polecasz?

  • Rekomendowana odpowiedź
ktosik99
komentarz
komentarz

Zależy co przez to rozumiesz. Generalnie nie przyspieszysz komputera, możesz wycisnąć jedynie 100 % z podzespołów. Ja używam Game Booster który wyłącza wszystkie niepotrzebne rzeczy (można samemu skonfigurować jakie dokładnie) podczas włączania gry przez co są mniejsze spadki fps'ów. Nie ma cudownych programów które nagle dodadzą Twojemu sprzętowi supermocy.

 

Btw. Możesz zrobić szybką defragmentację dysku, ale jeśli masz czas lepiej robić pełną.

  • Dobra wypowiedź 1
spajk112
komentarz
komentarz

Robię pełną. Masz rację będę używał tego Game Boostera, myślę że temat do zamknięcia. Dziękuje za pomoc !!!!!!!!!

sophie122
komentarz
komentarz

Witam serdecznie w ogóle nie znam się na komputerach bardzo proszę was o pomoc w usunięciu Ace race ? Proszę o odpowiedź w prostym języku.z góry dziękuję 

vista64
komentarz
komentarz

Witam serdecznie w ogóle nie znam się na komputerach bardzo proszę was o pomoc w usunięciu Ace race ? Proszę o odpowiedź w prostym języku.z góry dziękuję 

Zainstaluj sobie program

SpyHunter 4

Przeskanuj komputer powinien dać rade usunąć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.