x-kom hosting

Wzrosty pingu.

Xoven
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

mój problem polega na tym, że w momencie, gdy sam korzystam z internetu lub inni ograniczają się do przeglądu stron internetowych z małym przesyłem inforamcji mój ping wygląda w porządku (40ms, jitter 5ms). Problem zaczyna się, gdy ktoś pobiera dane, tz. ogląda film live, bądź coś pobiera (wtedy 150ms ping, jitter koło 200ms). Jak temu zaradzić? Co zrobić, żeby mój ping niemalże zawsze nadawał się do grania w gry online? Nie zależy mi na przesyle danych, wyłącznie ping. I teraz prośba do was, znacie może jakieś sposoby na takie przypadki? Jakiś podział łącza?

Edytowane przez Xeon

politolog
komentarz
komentarz

Rozwiązaniem jest router z kontrolą przepustowości łącza . 

Xoven
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy takie fenomeny występowałyby z internetem o każdej prędkości? Mógłbyś polecić jakiś model?

Edytowane przez Xeon
politolog
komentarz
komentarz

Czy takie fenemoeny występowałyby z internetem o każdej prędkości

To prędzej zależy od usługodawcy . Co posiadasz ? Kablówkę ? Radiówkę ? Neostradę ?

Xoven
komentarz
komentarz (edytowane)

Neostrada, kablówka.

Edytowane przez Xeon
politolog
komentarz
komentarz

Neostrada, kablówka.

To w końcu masz Neostradę czy kablówkę ? ( Czy chodziło o tobie sformułowanie  Neostrada po kablu ? ) 

Xoven
komentarz
komentarz

Neostrada po kablu.

politolog
komentarz
komentarz

Jaki masz obecnie modem/router ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.