x-kom hosting

Format 32b

Macier
utworzono
utworzono

Czesc, to ja od blue screena... Mocno sie zdenerwowalem i w ciagu calego dnia przetrzepalem caly dom, znalazlem jakos plyte.. Wlasnie.. Czy to ta plyta, ktorą zrobie formata ? Powie mi ktos jak wgl to mam zrobic? Pozdrawiam. Zdj. Plyty nizej

http://funkyimg.com/i/URSN.jpg

Zayfi
komentarz
komentarz

Według obrazka to płyta z systemem do Toshiby.

Macier
komentarz
komentarz

To robi sie nim formata? :(
Bo slyszalem ze jak sie zrobo formata tonw ciagu 30 dni trzeba wpisac klucz, a mi sie ze spodu laptopa zdarl, gdzies jeszcze on jest?

Zayfi
komentarz
komentarz
To robi sie nim formata?

 

Jest to płyta do przywrócenia systemu Vista na laptopie Toshiba. Ustaw  bootowanie z CD włoż płytkę i rozpocznij instalację. Jak nie potrafisz, poproś kogoś kto ma o tym pojęcie.

  • Dobra wypowiedź 1
Macier
komentarz
komentarz

Poradze sobie z tym, ale co z tym kluczem? ;(

Zayfi
komentarz
komentarz

Nie martw sie kluczem system bedzie od razu aktywowany. Sprawdź po instalacji jaki Service Pack ma Vista. Jak bedzie SP1 musisz zainstalować SP2 ponieważ microsoft nie wspiera Visty bez SP2

Macier
komentarz
komentarz

Skąd SP2 trzeba zainstalowac? Btw.na forach wlasnie czytalem ze trzeba pisac klucz, i mozna go tez wyciagnac jakims programem.. To bezpieczne?

Gość
komentarz
komentarz

Zobacz w zarządzaniu dyskami może masz partycję recovery i ta płyta nie jest ci potrzebna.

Zayfi
komentarz
komentarz
Skąd SP2 trzeba zainstalowac? Btw.na forach wlasnie czytalem ze trzeba pisac klucz, i mozna go tez wyciagnac jakims programem.. To bezpieczne?

 

Zacznij instalacje i czytaj debilnych porad.

Gość
komentarz
komentarz

zayfi znowu w wysokiej formie,weź popraw ten twój post bo zżarłeś jedno słowo.

 

 

@Macier

Naprawdę daj ten zrzut ekranu.

Macier
komentarz
komentarz

To mozna wyciągnąc jakims programem ten klucz, przed formatowaniem?

Gość
komentarz
komentarz

System preinstalowany przez producenta tak jak ten nośnik do twojej Toshiby nie wymaga podawania klucza podczas instalacji i nie wymaga aktywacji.

Także jeśli masz laptopa Toshiba to całkiem możliwe że to jest do niego nośnik z systemem,problem będziesz miał wtedy jeśli tych płyt było więcej a nie masz ich.

Kiedyś robiłem koledze recovery z Windows7 na Toshibie i też była tylko jedna płyta,a na niej obraz całego dysku od razu ze sterownikami.

Macier
komentarz
komentarz

Plyta raczej byla 1.. Z ilu "czesci" sklada sie ten key? mozliwe ze zdrapala mi sie czesc gdzie akurat nie bylo tam klucza. Wyglada moj obecnie w ten sposob XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX

Gość
komentarz
komentarz

Klucz ma 25 znaków liter i cyfr.

  • Dobra wypowiedź 1
Macier
komentarz
komentarz

Zaraz ci wysle jak to wyglada, tylko zretuszuje ten key xd
http://funkyimg.com/i/US1k.jpgJest 25 znakow tylko ze prawie cala polowa jest zdrapana,sam nw czy to na dole to dalszy ciag klucza

Gość
komentarz
komentarz

Kolego za bardzo kręcisz, a nie lubię takich.

Albo masz laptopa Toshiba i instalujesz system z tej płyty którą pokazałeś na pierwszym screnie,albo masz

inny komputer i wtedy klucz produktu trzeba odczytać programem jeśli został zatarty.

Tyle razy pisałem daj zrzut ekranu z zarządzania dyskami.

  • Dobra wypowiedź 1
Macier
komentarz
komentarz

Mam laptop toshiba i to zdjecie zrobilem od jego spodu, gdzie jest naklejona naklejka z keyem, tylko ze troche zdarta.. Nie wiem czy dam rade zrobic zrzut ekranu, bo mam w laptopie blue screen, i po chwili sie laptop restartuje. Ale sprobuje ten zrzut ekranu zrobic
Tego recovery raczej nie mam, laptop jest z epoki kamienia dlubanego


Tak jak pisalem, zdazylem sprawdzic i nie posiadam partycji recovery na 100%

Zayfi
komentarz
komentarz

Na pytanie moda @cinomatic , odpowiadam

 

To autor czytał coś na różnych forach. Więc niech on przedstawi skąd zaczerpnął tak debilne informacje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.