x-kom hosting

Pomoc przy optymalizacji

Tond
utworzono
utworzono

Cześć wszystkim. Dość niedawno skończyłem projekt nowoczesneszablonyallegro.pl , który zacząłem optymalizować na własną rękę. Poczytałem trochę o optymalizacji i wydaje mi się ze zrobiłem wszystko co się dało zrobić. Może mógłby ktoś kto się zna zobaczyć, czy poprawnie wszystko zrobiłem.

robbek
komentarz
komentarz

Powiem Ci, szczerze jeżeli chodzi o optymalizację to jest tyle kwestii wpływających na pozycję strony, że nikt Ci raczej tego za friko nie zrobi. Tak na pierwszy rzut oka wygląda ok. Mi optymalizację mojej witryny robił gość z Panet - z tego co pamiętam, to Paweł Bielawski - tu masz do niego namiar http://panet.pl/

Koszt jest zależy od czasu jaki trzeba spędzić na sprawdzeniu i dostosowaniu witryny. Dodam jeszcze, że u mnie efekt był taki, że po jakimś czasie skoczyłem na wszystkich pozycjonowanych frazach o kilka pozycji.

ksjulita25
komentarz
komentarz

W miare ok ale nikt ci tak za darmo nie przeprowadzi optymalizacji.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.