x-kom hosting

[Rozwiązany]Pomysl na szybsze forum

nokia
utworzono
utworzono

Witam,

Po przeczytaniu kilku postów i tematów w SPRAWY FORUM, pomyślałem w jaki sposób można przyśpieszyć FORUM;)

Za względu na to, że wiele osób trzyma załączniki na serwerze forum, z każdym dniem forum bardziej jest przeciążone.

Więc zróbmy taką akcję;

Niech każdy to co ma w załącznikach przerzuci na zewnętrzne serwery, a załączenia usunie;)

Jeżeli zbierzemy się u kupę i usuniemy niepotrebne załączniki i wiadomości, to forum znów zacznie działać szybko;)

Do tego co napisałem skłonił mnie post naekany;)

P.S. Na pewno nie zaszkodzi, a może pomoże;)

:D:D:D

JA JUŻ KASUJĘ SWOJE WIADOMOŚCI I ZAŁĄCZNIKI;)

Zróbmy tak wszyscy;)

grzeg16
komentarz
komentarz

Ja nie mam problemów z szybkością działania forum. Niepotrzebna akcja.

Foq66
komentarz
komentarz

Ja tez niemam problemów z szybkoscia forum.

Gość
komentarz
komentarz

Pewnie macie dobrego neta, ja np jak siedze w domu gdzie mam radiówkę teoretyczie 1mb to czasami czekam 2-3min na załadowanie strony... :/

grzeg16
komentarz
komentarz

załączniki można skaskować ale wiadowości przecież nie zajmują tak dużo.

beamerkun
komentarz
komentarz

IMHO to problem serwera, nie tego że są na nim załączniki. Albo skryptu.

nokia
komentarz
komentarz
Pewnie macie dobrego neta, ja np jak siedze w domu gdzie mam radiówkę teoretyczie 1mb to czasami czekam 2-3min na załadowanie strony... :/

Święta racja---> Ja mam radiówkę 512mb---> czas otwarcia strony, to czasami kilka minut;)

grzeg16
komentarz
komentarz
Święta racja---> Ja mam radiówkę 512mb---> czas otwarcia strony, to czasami kilka minut;)

to wina radiówki (wiem bo miałem)bo u mnie pięknie śmiga i strony otwierają się mniej niż 2s.

nokia
komentarz
komentarz

No to cóż--->akcja niewypał--->temat do zamknięcia--->I`m sorry;)

Vader dzięki za PLUSA;)

bizon11
komentarz
komentarz

Czasem są problemy z serwer ale na pewno wyłączenie załączników tu nic nie pomoże ;]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.