x-kom hosting

Zobacz moje posty

CRUSADER_PL
utworzono
utworzono

Czy jest na forum coś takiego jak "zobacz swoje posty"? Czy trzeba szukac każdego napisanego przez siebie posta? Nie mogę znaleć.

500 kilo na załączniki to jest na jakiś czas? (tydzień, miesiąc)

naekana
komentarz
komentarz

Możesz wyświetlić napisane przez siebie posty/założone tematy - wejdź w swój profil i pod "zdjęcie użytkownika" masz listą rozwijaną, tam znajdziesz to, czego szukasz.

CRUSADER_PL
komentarz
komentarz
Możesz wyświetlić napisane przez siebie posty/założone tematy - wejdź w swój profil i pod "zdjęcie użytkownika" masz listą rozwijaną, tam znajdziesz to, czego szukasz.

Fajnie dzięki wielkie za pomoc ale co z załącznikami? Mam problem z sieciówką i muszę wysłać na forum 2 obrazki po 200kilo żeby zobrazować mój problem a napisane jest że mam wykorzystane 356 z 500 kilo. Kiedy to się zmieni i znowu będzie chociaż 500 kilo?

naekana
komentarz
komentarz

Najlepiej wyślij obrazki na np. www.fotosik.pl i wklej kody na forum. Ze względu na przeciążenie serwera należy unikać dodawania załączników.

Gość
komentarz
komentarz
Kiedy to się zmieni i znowu będzie chociaż 500 kilo?

Jak usuniesz poprzednie załączniki.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.