x-kom hosting

Automatyczne pobieranie adresu IP

actionello
utworzono
utworzono

Witam.

Zrobiem format dysku. Przy instalacji WIndowsa XP nie wykryło mi automatycznie karty sieciowej (mam zintegrowana). Wczesniej mialem zewnetrzna karte sieciowa i przy instalacji Windowsa XP wystarczylo kliknac opcje automatyczne uzyskiwanie adresu IP oraz automatyczne uzyskiwanie DNS,, i konfoguracja sieci ustawiala sie automatyczni. Teraz nie wykrylo mi  karty sieciowej przy instalacji swiezego XP. Jak ustawic najprosciej siec krok po kroku zeby  było automatyczne uzyskiwanie IP i DNS z routera ?

Gość
komentarz
komentarz

Domyślnie jest ustawione na automatycznie nic nie musisz zmieniać.

Masz w ogóle zainstalowane sterowniki pod LAN i inne pod XP trzeba sporo zainstalować.

Podaj model Mobo.

actionello
komentarz
komentarz

co to jest Mobo ?


Aha, nie wiem jaki jest model  plyty gownej. To jest komputer HP7700 w obudowie Ultra Slim Deskop


wczesniej nigdy nie instalowalem sterownikow pod LAN , a mimo to dzialalo , wystarczylo ze wlozylem zewnetrzna karte sieciowa i tyle, a teraz nie moge wlozyc karty zewnetrznej bo nie ma ani jednego slotu na tej micro płycie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.