x-kom hosting

Ochrona Rodzicielska

Zdziszek
utworzono
utworzono

Witam,

 

Szukam programu,  za pomoca którego moglbym kontrolowac moj komputer po za domem. Glownie interesuje mnie, abym dostawal komunikat jak ktos go wlaczy, co na nim robil i jesli jest taka mkozliwosc abym mogl go wylaczyc bedac na przyklad w biurze. Najlepiej jakby to mogla byc jakas aplikacja na smartfona lub tableta :)

Przegladnalem wiele stron internetowych i mam kilka programow, ale nie jestem pwien co do nich. Bylbym wdzieczny za kilka fajnych propozycji.

 

Pozdrawiam i dziekuje

 

Zdziszek

 

Rukato
komentarz
komentarz

Norton Online Family sprawdzałeś? W prawdzie nie ma on chyba aplikacji, ale wysyła maile informujące jakie strony zostały odwiedzone lub próbowały być odwiedzone, co do wyłączania komputera nie jestem pewien, musiałbyś wczytać się w lekturke https://onlinefamily.norton.com/familysafety/loginStart.fs?ULang=pol

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.