x-kom hosting

DirectX nie działa.

PelaK
utworzono
utworzono

Witam. 

Miałem dzisiaj formata kompa i zainstalowałem sobie pięknie wszystkie sterowniki, aktualizacje no i DirectX9. 

Pobrałem szybciochem cs:go żeby pograć sobie z kolegami, aż tu nagle wyskakuje błąd/crash przy jego włączaniu. gdy wchodzę na cs na przeglądarkę pisze takie coś: 

Unity Web Player requires DX9 graphics card. Make sure you have graphics card drivers installed. 

Dla tych którzy nie umieją angielskiego: 
UWP wymaga karty graficznej kompatybilnej z DirectX9. Upewnij się, że masz zainstalowane sterowniki karty graficznej. 

Rozumiem z tego, że moja karta nie jest kompatybilna z DX9, lecz przed owym formatem wszystko było dobrze. 

 

Z góry dzięki. :)

Gość
komentarz
komentarz

A daj 1 zakładke gpu-z

PelaK
komentarz
komentarz

A daj 1 zakładke gpu-z

 

Jeśli chodzi Ci o ten program to mam tam pusto wszędzie.

Gość
komentarz
komentarz

To nie zainstalowałeś sterów

PelaK
komentarz
komentarz

To nie zainstalowałeś sterów

 

No w managerze sprzętu też nie ma karty graficznej tylko że instalowałem sterowniki z płytki kilka razy już i za każdym razem wszystko się zainstalowało dobrze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.