x-kom hosting

.NET Framework 3.5 - problem

Skrypious
utworzono
utworzono

Witam,
Otóż, robiłem sobie porządek na komputerze i chyba trochę przesadziłem :/ Usunąłem wszystkie wersje programu .NET Framework, oprócz wersji 4.5.1 i 4.5.2. I teraz moje pytanie, jak przywrócić stare wersje? Dokładnie chodzi mi o wersję 3.0 i 3.5. Czytałem że ten Framework jest wbudowany w Windowsa 7 ale u mnie jakoś nie działa, bo jak chcę uruchomić grę Skyrim, to wyświetla się ten błąd (spowodowany brakiem frameworka w wersji 3.5, prawdopodobnie): http://postimg.org/image/qz03x35ht/

Mój komputer:

Windows 7 Ultimate x64 (oryginalny, zaktualizowany z Home Premium do Ultimate za pomocą Windows Anytime Upgrade)

AMD Radeon HD 5570 1GB

Pentium Dual-Core E6600 3.07GHz
8GB Ramu

 

Proszę o pomoc! ;c 

Dodam że uruchomienie instalatora Frameworka 3 (nawet w trybie awaryjnym) albo kończy się bez odpowiedzi, tzn. instalator się nie włącza, albo wyskakuje komunikat że mam uruchomić Framework w aplecie włącz lub wyłącz programy, po mimo tego że tak robię...

Zayfi
komentarz
komentarz

Windows7 ma wbudowany Netframework2.

 

Usunąłem wszystkie wersje programu .NET Framework, oprócz wersji 4.5.1 i 4.5.2. I teraz moje pytanie, jak przywrócić stare wersje?

 

Najnowsze wersje zawieraja starsze. Nie widzę sensu w przywracaniu.

Skrypious
komentarz
komentarz

Windows7 ma wbudowany Netframework2.

 

Najnowsze wersje zawieraja starsze. Nie widzę sensu w przywracaniu.

Tak ja wiem. Ale i tak nie działa :/

Zayfi
komentarz
komentarz

Bo nie bedzie działać. Musiałbyś odinstalować wyższe numery.

Skrypious
komentarz
komentarz

Bo nie bedzie działać. Musiałbyś odinstalować wyższe numery.

Odinstalowałem wszystkie Frameworki, ale instalator 3.5 nadal nie działa, ale zadziałał instalator 4.0. Zainstaluję 4.0, potem ściągnę resztę przez Windows Update i napiszę czy to oś dało :)


Dobra nie ważne :P Mam błąd krytyczny podczas instalacji wersji 4.0 :( Co mam robić ? :/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.