x-kom hosting

Program do łączenia plików .mkv

MrsHolmes
utworzono
utworzono
388

Witam,

Mam dwa dość duże pliki w formacie .mkv - każdy ok. 2GB (jest to film podzielony na dwie części) i zależy mi na tym, by połączyć je w jeden plik, tak, bym mogła nagrać go na płytę DVD. Nie chcę nagrywać dwóch plików oddzielnie, gdyż chcę, by film odtwarzał się bez przełączania czy przerwy.

W jakim programie mogę to najłatwiej zrobić i tak, by w jakiś sposób film nie stracił na jakości? Próbowałam coś kombinować z programem MKVToolnix, jednak jak dla mnie ten program to czarna magia. [Może ktoś korzystał z niego i wie o co chodzi - tam jest taka opcja "Łączenie plików/segmentów" i chodzi o jakieś UID - czy ja to mam jakoś wpisać i skąd?]

O wiele przyjemniejszy jest program FormatFactory (swoją drogą często go używam) i on ma taką opcję Scalanie video i można wybrać pliki .mkv, ale chyba nie potrafi udźwignąć moich plików, bo zawsze wyskakuje błąd.

Może znacie jakieś programy, które są zarazem łatwe w obsłudze, a jednocześnie skuteczne.

Nie jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o sprawy komputerowe, jednak w tym przypadku jestem w kropce, a potrzebuję niedługo tej płyty DVD.

remek4x4
komentarz
komentarz

389

Ja bym zrobił to tak:

-Używając DVDVideosoft MP4 converter przekoduj oba pliki do MP4 w takich ustawieniach:

Z0gBLng.png

- I połącz je w FormatFactory. MP4 zakodowany przez h.264 powinien być wspierany i nie wykazywać błędów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.