x-kom hosting

Co to za błąd?

pepelito
utworzono
utworzono

Włączam komputer na którym nic nie ma żadnego windowsa. Dysk 800mb. Wyskakuje taki błąd.

e9f2d10b2e0d8711m.jpg

cusek
komentarz
komentarz
Włączam komputer na którym nic nie ma żadnego windowsa. Dysk 800mb. Wyskakuje taki błąd.

e9f2d10b2e0d8711m.jpg

Z tego co widzę to to jest źle ustawione bootowanie w biosie sprawdź i podaj tu ustawienia.

Pozdrawiam Cusek

Tomek
komentarz
komentarz

Zainstaluj Windowsa na dysku.

vocativus
komentarz
komentarz

no dokładnie. Żeby się coś uruchomiło to musi być system. Błąd taki wyskakuje wtedy gdy nie ma systemu na dysku lub wsadzona jest dyskietka i bootowanie ustawione najpierw na odczyt z dyskietki.

Kamix
komentarz
komentarz

Napisane jak wół, ze nigdzie nie znalazł niczego co by mógł uruchomić. Zainstaluj system.

cusek
komentarz
komentarz

Mam troszkę odmienne zdanie możliwe ze się mylę. Z tego co pamiętam przy dobrym ustawieniu bootowania powinien uruchomić się DOS. Ale nie wiem czy to może on musi być zainstalowany.

Pozdrawiam Cusek

karol_zuko
komentarz
komentarz
Z tego co pamiętam przy dobrym ustawieniu bootowania powinien uruchomić się DOS. Ale nie wiem czy to może on musi być zainstalowany.

dos sam z siebie sie nie uruchomi. a jego nie trzeba instalować on poprostu jest

nitro07
komentarz
komentarz

Jeśli masz pusty dysk/sformatowany to DOS się nie uruchomi też trzeba go "wgać".

vocativus
komentarz
komentarz
Mam troszkę odmienne zdanie możliwe ze się mylę. Z tego co pamiętam przy dobrym ustawieniu bootowania powinien uruchomić się DOS. Ale nie wiem czy to może on musi być zainstalowany.
dos sam z siebie sie nie uruchomi. a jego nie trzeba instalować on poprostu jest

mylicie DOS z BIOSem!

  • 2 tygodnie później...
wojbalus
komentarz
komentarz
mylicie DOS z BIOSem!

Zgadzan się w 100% z vocativus. Musisz wgrać jakikolwiek system operacyjny, żeby bios coś wykrył. Nie ma systemu to piszę że nie ma. Normalne.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.