x-kom hosting

Odzyskanie usuniętych danych z keyloggera

muchaaa
utworzono
utworzono

Moje pytanie jest następujące - czy jest możliwość odzyskania danych, które usunęłam w programie Revealer Keylogger Free? W ramach wyjaśnienia dodam, że używam tego programu na komputerze, do którego mam dostęp tylko i wyłącznie JA, nie kradnę danych innych osób. Staram się zbierać dane tylko z ostatnich 3 miesięcy, resztę na bierząco usuwam, a niestety mam potrzebę wejścia na konto, na którym ostatni raz byłam pół roku temu i niestety nie pamiętam loginu. Czy jest szansa, że gdzieś na komputerze mam jeszcze zapisane te dane sprzed pół roku?

Pozdrawiam serdecznie :)

politolog
komentarz
komentarz

Czy jest szansa, że gdzieś na komputerze mam jeszcze zapisane te dane sprzed pół roku?
A czy te dane , które chcesz odzyskac zapisywałas na , którymś dysku ? 
muchaaa
komentarz
komentarz

Niestety nic nie zapisywałam. Moją jedyną nadzieją jest to, że pomimo zaznaczenia poszczególnych dat, wciśnięciu 'delate' i zniknięciu tych plików w Keyloggerze, są one jednak gdzieś jeszcze na komputerze i ktoś mi powie jak mogę je znaleźć :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.