x-kom hosting

Jak stworzyć domenę ?

Gość
utworzono
utworzono

Witam.Pracowałem kiedyś w firmie gdzie jak miałem swojego służbowego laptopa , to było coś takiego jak się logowałem że wpisywałem hasło , nazwa użytkownika była tak jakby nazwa firmy ,( tylko tak jakby jej strona internetowa ) i np. jak chciałem coś instalować jakąś grę , to wyskakiwało że trzeba wpisać hasło do domeny serwera czy jakoś tak , i bez hasła do administratora nie mogłem tego zrobić , bo żeby jakieś zmiany robić to musiał się administrator zalogować na swoje konto i dopiero tam.Jak takie coś zrobić w warunkach domowych , dla swoich komputerów , ? Jeszcze tam było coś takiego że jak byłem w firmie ( bo ogólnie ja pracowałem poza biurem , a laptop był mobilnym sprzętem ) to jak byłem w firmie to np. mogłem wejść na taki folder i tam widziałem wszystkich innych pracowników rzeczy z komputera i mogłem przeglądać je itp. Da się zrobić coś takiego w domu ?

szaki
komentarz
komentarz

Active Directory i VPN

  • 2 tygodnie później...
olahola
komentarz
komentarz

team viever?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.