x-kom hosting

problem z uruchomieniem

kisielsonny
utworzono
utworzono

witam mam problem z uruchomieniem laptopa hp dv5  . uwalił mi się dysk , więc postanowiłem włożyć inny z systemem windows 7 starter ...ale niestety mignie szybko niebieski obraz i pokazuje opcję - uruchom system windows normalnie ,lub uruchom narzędzie do naprawy...uruchom normalnie nie działa ,cały czas wraca do tej opcji...w narzedziu do naprawienia znalazłem błąd którego recovery nie naprawił ,= 0x0490 ...wczesniej na laptopie zainstalowana była Vista i ona figuruje w BIOS...jak to naprawić?

Gość
komentarz
komentarz

Trzeba na nowo zainstalować Vistę,oczywiście na sprawnym dysku.

kisielsonny
komentarz
komentarz

Trzeba na nowo zainstalować Vistę,oczywiście na sprawnym dysku.

jeszcze jest jeden problem...bo jak go odpalałem na linuxie ,bez HDD to czasami chodził ale zawsze sie wieszał po jakims czasie i to na kilka roznych linuxach...boje sie kupowac dysk i stracic kase ...nie wiem czym to zawieszanie jest spowodowane , bo ramy są,dobre , chłodzenie tez niedawno wymienione...nigdy sie nie wieszał przed uwaleniem HDD.

Gość
komentarz
komentarz

HP Pavillony starych serii to były jedne z najgorszych laptopów,może płyta główna powoli pada

kisielsonny
komentarz
komentarz

musze uzywany dysk zalatwic i wtedy sprobuje wgrac winde...bo Mozesz mieć rację i niepotrzebnie wydam kase na hdd...dzięki za pomoc...dam znac jutro jak ogarne juz wszystko...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.