x-kom hosting

Poprawienie jakości zdjęcia tekstu.

santana294
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, 

Nie wiem czy dobrze trafiłam, jeżeli nie to przepraszam. Mam pewien problem, dot. jakości zdjęć. Otrzymałam zdjęcie pewnego tekstu, lecz niestety jakość zdjęcia uniemożliwia odczytanie jego treści. Czy jest jakiś program który umożliwi mi poprawienie jakości zdjęcia na tyle by można odczytać tekst? 

Bardzo proszę o pomoc, rzecz dla mnie bardzo ważna. 

 

Z góry dziękuje :)

Pozdrawiam :sorry:

Edytowane przez Mateusz J.

SHADY84PL
komentarz
komentarz

 jeśli masz mocny ram ,procesor i grafikę otwórz w paincie,kliknij zmień rozmiar /piksele i tam wprowadź jakąś dużą wartość tylko nie kosmiczną bo ci wszystko zawiesi mnie ten trick niekiedy pomagał zwłaszcza przy przybliżaniu słabej jakości grafiki nie pikselizuje wtedy tylko wygładza , chodzi o to że im dasz większą wartość to wtedy piksele są zagęszczane spróbuj i powiedz czy pomogło aha nie zapomnij zrobić kopi jakby coś poszło nie tak.

IdCzarek
komentarz
komentarz
SHADY84PL

co ty opowiadasz? jakie zagęszczone pixele? proszę cie.

 

Daj fotkę zobaczę co można zrobić

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.