x-kom hosting

Przy włączeniu Origin laptop zawiesza się. Odinstalowanie i zainstalowanie ponownie nie pomaga.

Mistelos
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, parę dni temu zainstalowałam sobie Origin, pobrała mi się najnowsza aktualizacja od razu po pobraniu. Gdy Origin się włącza wszystkie funkcje komputera się zawieszają. Nie można ani ściszyć dźwięku, ani poruszać myszką, po prostu NIC się nie da zrobić. Jestem wtedy zmuszana wyłączyć laptop przyciskiem. Dzieje mi się tak tylko przy włączaniu Origin. Pomoże mi ktoś w rozwiązaniu tego problemu? System operacyjny Windows 8. Dodam też, że parę dni temu w komputerze były przywracane ustawienia fabryczne, ale wątpię, żeby to coś miało do rzeczy. Odinstalowanie Origin, skasowanie wszystkich jego plików i zainstalowanie na nowo - nic nie pomogło. Proszę o szybką pomoc. 

 

EDIT:

Dodam również, że aby odinstalować Origin muszę wyrzucić wszystkie pliki z folderu, przy odinstalowaniu również laptop się ścina i nic nie można począć.

  • 4 miesiące później...

Kiaoshi
komentarz
komentarz

Mam podobny problem. Niestety nie potrafię wykasować Origin'a. Zaraz po włączeniu komputera, Origin się uruchamia i tym samym zacina wszystko. Nie można ani wyłączyć komputera za pomocą przycisku start, ani anulować. Zostaje tylko formatowanie.. Sama nad tym ubolewam ponieważ miałam tam dosyć długie opowiadanie, którego niestety nie zdążyłam zapisać na pendrive. Dzięki naszemu kochanemu Originowi pół roku pracy poszło na marne.. Ale tak jak pisałam wcześniej, najlepiej sformatować dysk. Wydaje mi się że innego sposobu nie ma.

  • 2 tygodnie później...
kamilz1994
komentarz
komentarz

Tryb awaryjny i wtedy sprobuj go odinstalowac.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.